PagrindinisNaujienos

Naujienos

Dėl Lietuvos kultūros tarybos darbo organizavimo karantino metu

2020 m. kovo 16 d.

Informuojame, jog LR Vyriausybei Lietuvoje paskelbus karantiną, Lietuvos kultūros taryba savo darbą organizuoja nuotoliniu būdu.

Šiuo metu dėl einamųjų klausimų, kaip ir iki šiol, konsultuoja LKT administracija bei sričių ir programų kuratoriai – su jais galite susisiekti el. paštu bei telefonu.

LR Vyriausybė taip pat paskelbė apie finansines injekcijas, planus bei priemones, skirtas šalies ekonomikos skatinimui, kuriame numatytos ir atskiros priemonės kultūros sektoriui

LKT pagal kompetenciją šiuo metu vertina turimus instrumentus, galinčius padėti kultūros ir meno organizacijoms bei individualiems kūrėjams tiek artimiausių kelių mėnesių, tiek ir visų 2020 m. laikotarpyje. Inicijuojamas nuotolinis Tarybos narių susirinkimas, renkame ir analizuojame medžiagą, keičiamės informacija su LR kultūros ministerija. Konkrečių priemonių ir pasiūlymų suformavimui reikės šiek tiek laiko – apie priimtus sprendimus informuosime, kai tik galėsime.

Tuo tarpu kviečiame susipažinti su kiek anksčiau skelbta aktualia informacija jau finansuotų projektų vykdytojams dėl aplinkybių, susijusių su koronaviruso plitimu.

Dėkojame už bendradarbiavimą.  « Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos