PagrindinisNaujienos

Naujienos

Primename: laukiame paraiškų Nacionalinio paviljono Venecijos meno bienalėje konkursui

2020 m. liepos 7 d.

Iki 2020 m. rugsėjo 1 d. laukiame kultūros ir meno organizacijų, norinčių atstovauti Lietuvai 59-oje Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje, paraiškų. Planuojama, kad renginys vyks 2022 m. balandžio 23–lapkričio 27 dienomis.

Pasirengimui įgyvendinti Lietuvos nacionalinio paviljono projektą 2020-21 m. ir jį įgyvendinti 2022 m. iš viso skirta 200 tūkst. eurų Kultūros rėmimo fondo lėšų.

Lietuvos pavilijonas  2017 m. Venecijos meno bienalėje. Organizatorių nuotr.

 

Paraiškas gali teikti juridiniai asmenys, turintys ne mažesnę nei 3 metų šiuolaikinio meno projektų įgyvendinimo ir ekspozicijų rengimo patirtį Lietuvoje ir (ar) užsienio valstybėse.

Projekto ekspozicija turi būti adaptuota įgyvendinimui Italijos karinio jūrų laivyno 42-ame sandėlyje – ten pat, kur veikė „Auksinį Liūtą“ 58-ojoje Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje gavęs Lietuvos paviljonas „Saulė ir jūra (Marina)“ (autorės Lina Lapelytė, Vaiva Grainytė ir Rugilė Brazdžiukaitė, kuratorė Lucia Pietroiusti, komisarai Rasa Antanavičiūtė ir Jean-Baptiste Joly). Jei šios patalpos yra netinkamos projekto meninės idėjos įgyvendinimui, projektas, pateikus argumentus, gali būti įgyvendintas ir kitose juridinio asmens pasirinktose patalpose (tokiu atveju siūloma, kad ekspozicijos plotas neviršytų 200 m²).

Lietuvos pavilijonas  2019 m. Venecijos meno bienalėje. Organizatorių nuotr.

 

Visa informacija apie finansavimo konkurso sąlygas.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos