PagrindinisNaujienos

Naujienos

Vyksta Panevėžio apskrities regioninės kultūros tarybos nario rinkimai

2021 m. rugsėjo 21 d.

Lietuvos kultūros taryba primena, kad vyksta rinkimai į Panevėžio apskrities regioninės kultūros tarybos narius Panevėžio rajono savivaldybėje. Kultūros ir meno kūrėjų, vertintojų ir vadybininkų, gyvenančių šioje savivaldybėje, kviečiame aktyviai dalyvauti savo regiono kultūros projektų finansavime ir tapti Panevėžio apskrities regioninės kultūros tarybos nariais. Paraiškų teikimo terminas pratęstas iki spalio 19 d. (imtinai).

Rinkimai rengiami įgyvendinant Tolygios kultūrinės raidos įgyvendinimo regionuose modelį, kurio tikslas – sudaryti galimybę regionams savarankiškai spręsti dėl jiems svarbių kultūros ir meno projektų įgyvendinimo, į sprendimų priėmimo procesus įtraukiant bendruomenes, kūrėjus ir savivaldos institucijas.

Panevėžio apskrities regioninės kultūros tarybą šiuo metu sudaro: pirmininkas Remigijus Vilys (Panevėžio r. sav.), pirmininko pavaduotoja Edita Lansbergienė (Biržų r. sav.), Dainius Babilas (Lietuvos kultūros tarybos narys), Irena Matelienė (Rokiškio r. sav.), Indra Drevinskaitė (Biržų r. sav.), Nijolė Ratkienė (Kupiškio r. sav.), Robertas Lavickas (Pasvalio r. sav.), Vaiva Baltrūnaitė Kirstukienė (Rokiškio r. sav.), Jurgita Trifeldienė (Kupiškio r. sav.), Rimvydas Mitkus (Pasvalio r. sav.). 

Tolygios kultūrinės raidos įgyvendinimo Panevėžio apskrityje 2020–2023 m. prioritetai

Reikalavimai kandidatams

Kandidatai į Regioninių kultūros tarybų narius turi būti nepriekaištingos reputacijos, turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą ir (arba) meno kūrėjo statusą, ne mažesnę nei 3 metų patirtį kultūros ar meno srityje bei žinių ir gebėjimų, padedančių įgyvendinti Regioninės kultūros tarybos funkcijas.

Atrenkant kandidatus bus vertinama, ar kandidatas turi pakankamai žinių ir gebėjimų, padėsiančių įgyvendinti tarybos funkcijas ir ar pateikta pagrįsta motyvacija tapti Regioninės kultūros tarybos nariu.

Kaip pateikti paraišką?

1. Susipažinkite su Tolygios kultūrinės raidos įgyvendinimo regionuose tvarkos aprašu;
2. Parenkite laisvos formos motyvacinį laišką;
3. Pateikite kūrybinės/profesinės veiklos aprašymą, kuris pagrįstų atitiktį tarybos nariui keliamiems reikalavimams (atsisiųskite pavyzdinę formą, diplomų kopijų pateikti nereikia);
4. Parenkite laisvos formos pareiškimą, kad esate nepriekaištingos reputacijos (atsisiųskite pavyzdinę formą);
5. Pridėkite pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą Panevėžio rajono savivaldybėje;
6. Pasirašykite dokumentus ir juos nuskenuokite;
7. Parenkite vieną elektroninę rinkmeną (failą) PDF formatu;
8. Siųskite paraišką elektroninio pašto adresu rkt@ltkt.lt iki 2021 m. spalio 19 d. 23.59 val.

Paraiškos priimamos tik elektroniniu paštu. Po nurodyto termino pateiktos paraiškos nebus svarstomos.

Kilus klausimams kreipkitės:

Violeta Bogucevičienė
Vyriausioji specialistė 
Tel. +370 687 61092
El. paštas: violeta.boguceviciene@ltkt.lt« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos