PagrindinisNaujienos

Naujienos

Ieškome viešųjų ryšių specialistų

2022 m. vasario 18 d.

Lietuvos kultūros taryba, besirengdama įgyvendinti projektą „Dizaino sparnai“ (toliau – Projektas), ieško sklandų Projekto komunikacijos strategijos įgyvendinimą užtikrinti gebančio(s) viešųjų ryšių specialisto(-ės).

Kasdien reikės:

Šiai pozicijai būtina:

Mes siūlome:

Trumpai apie projektą „Dizaino sparnai“: 

Projekto „Dizaino sparnai“ tikslas – skatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones (toliau – MVĮ) kurti ir diegti naujus dizaino sprendimus, orientuotus į skaitmeninės ir (arba) žiedinės ekonomikos principų įgyvendinimą, taip didinant MVĮ gaminamų gaminių ir (ar) teikiamų paslaugų pridėtinę vertę, pasiūlą ir konkurencinį pranašumą bei prisidedant prie MVĮ veiklos transformavimo į skaitmeninės ir (arba) žiedinės ekonomikos principus įgyvendinančias veiklas.

Projekto veiklose dalyvaus: patyrę dizaino ekspertai-mentoriai, MVĮ bei pradedantieji dizaineriai (studijas baigę ne anksčiau nei 2018 m.). Projektas vykdomas 2022 m. vasario. – 2023 m. rugpjūčio mėnesiais.

Projektas įgyvendinamas kaip  2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos, patvirtintos Europos Komisijos 2014 m. rugsėjo 8  d. įgyvendinimo sprendimu, kuriuo patvirtinami tam tikri „2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos“ elementai, kad, siekiant investicijų į ekonomikos augimą ir darbo vietų kūrimą tikslo, iš Europos regioninės plėtros fondo, Sanglaudos fondo, Europos socialinio fondo ir specialaus asignavimo Jaunimo užimtumo iniciatyvai būtų teikiama parama Lietuvai (apie nurodytą sprendimą Europos Komisija pranešė dokumentu Nr. C(2014)6397) (toliau – Veiksmų programa), 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“ priemonės „Paskatos dizaino kūrėjams: „Dizaino sparnai“ Nr. 13.1.1.-LVPA-V-308.

Daugiau apie mus: www.ltkt.lt/apie-ltkt

Pretendentų iki 2022 m. vasario 27 d. (imtinai) prašytume pateikti:

Atsisiųskite: projekto  „Dizaino sparnai“  viešųjų ryšių specialisto(-ės). pareigybės aprašymą.

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui: gerda.leonaviciene@ltkt.lt« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos