PagrindinisNaujienos

Naujienos

Ieškome grafikos dizainerių

2022 m. kovo 4 d.

Lietuvos kultūros taryba įgyvendindama projektą „Dizaino sparnai“ ieško grafikos dizainerės/dizainerio.

Kasdien reikės:

Šiai pozicijai būtina:

Mes siūlome:

Trumpai apie projektą „Dizaino sparnai“: 

„Paskatos dizaino kūrėjams: „Dizaino sparnai“ projekto „Paskatos pradedantiesiems dizaino kūrėjams kurti ir diegti naujus dizaino sprendimus“ (toliau - „Dizaino sparnai“) tikslas – skatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones (toliau – MVĮ) kurti ir diegti naujus dizaino sprendimus, orientuotus į skaitmeninės ir (arba) žiedinės ekonomikos principų įgyvendinimą, taip didinant MVĮ gaminamų gaminių ir (ar) teikiamų paslaugų pridėtinę vertę, pasiūlą ir konkurencinį pranašumą bei prisidedant prie MVĮ veiklos transformavimo į skaitmeninės ir (arba) žiedinės ekonomikos principus įgyvendinančias veiklas.

Projekto veiklose dalyvaus: patyrę dizaino ekspertai-mentoriai, MVĮ bei pradedantieji dizaineriai (studijas baigę ne anksčiau nei 2018 m.). Projektas vykdomas 2022 m. vasario. – 2023 m. rugpjūčio mėnesiais.

Projektas įgyvendinamas kaip  2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos, patvirtintos Europos Komisijos 2014 m. rugsėjo 8  d. įgyvendinimo sprendimu, kuriuo patvirtinami tam tikri „2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos“ elementai, kad, siekiant investicijų į ekonomikos augimą ir darbo vietų kūrimą tikslo, iš Europos regioninės plėtros fondo, Sanglaudos fondo, Europos socialinio fondo ir specialaus asignavimo Jaunimo užimtumo iniciatyvai būtų teikiama parama Lietuvai (apie nurodytą sprendimą Europos Komisija pranešė dokumentu Nr. C(2014)6397) (toliau – Veiksmų programa), 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“ priemonės „Paskatos dizaino kūrėjams: „Dizaino sparnai“ Nr. 13.1.1.-LVPA-V-308.

Daugiau apie mus: www.ltkt.lt/apie-ltkt

Pretendentų iki 2022 m. kovo 13 d. (imtinai) prašytume pateikti:

Atsisiųskiteprojekto „Dizaino sparnai“ grafikos dizainerio (-ės) pareigybės aprašymą.

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui: gerda.leonaviciene@ltkt.lt« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos