PagrindinisNaujienos

Naujienos

Lietuvos kultūros taryba ieško projektų administratoriaus (-ės)

2022 m. liepos 28 d.
Lietuvos kultūros taryba ieško projektų administratoriaus (-ės)„Unsplash“ nuotrauka.

Lietuvos kultūros taryba šiuo metu ieško pakaitinio(-ės) Kultūros ir meno skyriaus vyriausio(-sios) specialisto(-ės) (valstybės tarnautojo pozicija).

Pakaitinė(-is) valstybės tarnautoja(-s), eisianti(-s) Kultūros ir meno skyriaus vyriausiosios(-jo) specialistės(-o) pareigas bus atsakingas(-a) už kultūros ir meno projektų ir stipendijų administravimą, pareiškėjų ir projektų vykdytojų bei stipendininkų konsultavimą. Ši pozicija yra terminuota (iki kol grįš laikinai pareigų negalinti eiti valstybės tarnautoja, preliminariai apie 2 m.).

Lietuvos kultūros tarybos Kultūros ir meno skyrius administruoja finansavimo konkursams teikiamas kultūros programų, meno sričių lėšomis finansuotų projektų ir stipendijų paraiškas. Savo veikla šis skyrius užtikrina kultūros ir meno procesų plėtrą, sklaidą bei prieinamumą visuomenei.

Kviečiame susipažinti su Valstybės tarnybos privalumais ir tokią tarnybą einančių tarnautojų socialinėmis garantijomis bei naudomis (išsami informacija pateikiama Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme):

  • lankstus darbo grafikas, individualus darbo laikas;
  • galimybė dirbti nuotoliniu būdu;
  • 22 darbo dienų trukmės kasmetinės minimalios atostogos;
  • priedas už tarnybos stažą (kaupiasi po 1 % pareiginės algos už kiekvienus tarnybos Lietuvos valstybei metus);
  • materialinės pašalpos (susidarius sunkiai materialinei būklei).

Tikimės kad kandidatai į siūlomas valstybės tarnautojų pareigas turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją (ne žemesnė kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) viešojo administravimo, vadybos, teisės ar kultūros studijų kryptyje, arba turi kitos srities aukštąjį išsilavinimą ir nemažesnę nei 1 metų patirtį projektų valdymo srityje.

Darbas pilnu etatu (40 val. per savaitę), atlyginimas – 1647,10 eurų (neatskaičius mokesčių).

Detalesnė informacija: https://www.ltkt.lt/apie-ltkt/karjera.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos