PagrindinisNaujienos

Naujienos

Informacija dėl paraiškų ataskaitų teikimo už 2022 metus

2022 m. spalio 4 d.
Informacija dėl paraiškų ataskaitų teikimo už 2022 metusLietuvos kultūros tarybos forumas, Vytenio Budrio nuotrauka

Informuojame, kad Lietuvos kultūros taryba siekdama optimizuoti ataskaitų pateikimą atnaujino Elektroninę kultūros ir meno projektų valdymo sistemą (LKT IS) ir įdiegė papildomą funkcionalumą. Nuo šiol finansuotų projektų rezultatų ir finansines ataskaitas, taip pat jų priedus galite pateikti elektroniniu būdu čia: https://www.ltkt.lt/projektu-finansavimas/lkt-is

Labai kviečiame prieš pildant projekto finansinę ataskaitą susipažinti su pildymo instrukcijomis ir mūsų pateiktomis rekomendacijomis čia.

„Lietuvos kultūros tarybos e. paraiškų ir projektų valdymo sistemos kūrimas trunka jau 7 metus! 2018-ųjų rudenį pradėtos teikti e. paraiškos, šių metų pradžioje aktyvuota finansavimo sutarčių sudarymo funkcija, o dabar įgyvendintas paskutinis e. sistemos struktūrinio elemento diegimo etapas, susijęs su ataskaitų teikimu. Džiaugiamės, kad pagaliau užversime šį pirminį ciklą, nes tik tada galėsime svarstyti apie e. paslaugų ateities perspektyvas ir tolimesnį tobulinimą. Lengvos ir greitos adaptacijos visiems, teikiant pirmąsias e. ataskaitas“, – teigė Lietuvos kultūros tarybos pirmininkė Asta Pakarklytė.

„Tikslas skaitmenizuoti Lietuvos kultūros tarybos procesus – ilgalaikė įstaigos vizija. Ja siekiame trumpinti kultūros organizacijų ir individualių kūrėjų idėjų pateikimo Tarybai kelią, kartu padėti mūsų pareiškėjams tinkamai už įgyvendintas veiklas atsiskaityti, galiausiai – didinti finansavimo bei paraiškų administravimo procesų skaidrumą apskritai. Skaitmeniniais įrankiais renkamos informacijos sukuriama papildoma vertė – sistemingai renkami kultūros ir meno lauko duomenys, kurių stebėsena ir analizė ilgainiui leidžia priimti kokybiškesnius ir labiau visų šalių poreikius atitinkančius sprendimus. Kviečiame kultūros bendruomenę aktyviai prisidėti prie skaitmeninių sprendimų įgyvendinimo“, – minėjo Lietuvos kultūros tarybos administracijos direktorė Rūta Stepanovaitė.

Ataskaitų pateikimo terminai

Kultūros ir meno organizacijos, įgyvendinančios 2022 m. finansuotus projektus, e. sistemoje užpildytas ataskaitas Lietuvos kultūros tarybai turės pateikti per 10 darbo dienų nuo finansavimo sutartyje nurodytos projekto įgyvendinimo pabaigos, bet ne vėliau kaip iki gruodžio 31 d., išskyrus projektų teikimo gairėse aptartas išimtis (83 ir 84 punktuose). Taigi atsiskaityti už projektus, kurių pabaigos data – iki spalio 2 d. arba už tuos, kurie jau yra įgyvendinti ir pasibaigę, bus galima iki spalio 17 d.

Kultūros ir meno organizacijos, įgyvendinančios ankstesniais metais finansuotus projektus, ataskaitas teikia įprasta tvarka.

Labai rekomenduojame ataskaitas pateikti anksčiau ir nepalikti jų pildyti artėjant pateikimo terminams.

Kontaktai

Kilus bet kokiems klausimams, susijusiems su e. ataskaitų teikimu arba iškilus iššūkiams e. ataskaitų pildymo procese, raginame kreiptis į sričių ir programos kuratorius.

 « Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos