PagrindinisNaujienos

Naujienos

Skelbiamas muziejų kolekcijų mobilumo konkursas

2022 m. lapkričio 15 d.
Skelbiamas muziejų kolekcijų mobilumo konkursasMO muziejus. MO muziejaus nuotrauka

Lietuvos kultūros taryba skelbia Muziejų kolekcijų mobilumo projektų finansavimo konkursą. Muziejų paraiškų laukiama iki 2022 m. gruodžio 13 d. (imtinai).

Šios finansavimo priemonės tikslas – sudaryti sąlygas regionų gyventojams susipažinti su aukštos meninės vertės nacionalinio ar tarptautinio lygmens muziejinėmis parodomis. Vertinant paraiškas, prioritetas bus teikiamas projektams, numatantiems regionuose pristatyti ir populiarinti kilnojamąsias kultūros vertybes, turinčias išskirtinę svarbą Lietuvos ir jos kultūros istorijai ir užsienio šalyse saugomas kilnojamąsias kultūros vertybes.

Pareiškėjų dėmesiui

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos kultūros tarybai teikiamoje paraiškoje ir jos prieduose turėtų būti nurodoma tik ta informacija, kurios prašoma. Asmens duomenų, tokių kaip gimimo datos, asmens kodo, gyvenamosios vietos adreso ir pan., nederėtų pateikti.

Konkurso rezultatai ir finansavimas

Muziejų kolekcijų mobilumo projektams planuojama paskirstyti 250 tūkst. eurų, o rezultus planuojame paskelbti ne vėliau kaip 2023 m. kovo mėn.

Kontaktai

Kilus klausimams kreipkitės į programos „Atminties institucijos: muziejų kolekcijų mobilumas“ kuratorę:

Dalė Šklėrienė
Vyriausioji specialistė
Tel. + 370 686 22 774
El. paštas: dale.skleriene@ltkt.lt« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos