PagrindinisNaujienos

Naujienos

Lietuvos kultūros tarybos informacija dėl projektų rengimo konsultacijų

2015 m. kovo 4 d.
Lietuvos kultūros tarybos informacija dėl projektų rengimo konsultacij

Vykdydama priskirtas funkcijas, Lietuvos kultūros taryba (LKT) ne tik organizuoja kultūros ir meno projektų finansavimo konkursus, atlieka jų stebėseną ir analizę, bet ir konsultuoja kultūros ir meno lauką dėl visų su projektų teikimu susijusių klausimų.

Norime pabrėžti, jog LKT organizuoja tik nemokamus bei visiems laisvai prieinamus susitikimus, kurių metu pateikiama visa naujausia ir aktualiausia informacija apie projektų teikimo gairių bei kultūros ir meno sričių ar kultūros programų finansavimo sąlygų pakeitimus. Taryba nėra susijusi su kitų (viešų ar privačių) organizacijų rengiamomis mokamomis ar nemokamomis konsultacijomis projektų teikimo LKT tema bei neatsako už jų metu pateiktą informaciją.

Siekiant išvengti galimo visuomenės klaidinimo, kviečiame tokio pobūdžio renginių (kurių metu teikiama su Taryba nesuderinta informacija) organizatorius apie tai iš anksto informuoti visuomenę renginio aprašyme.

Visą su LKT organizuojamais mokymais susijusią informaciją galima rasti Tarybos internetinėje svetainėje (2014 m. vykusių mokymų medžiaga).

Konsultacijas dėl 2016 m. prasidėsiančių projektų teikimo LKT planuoja vykdyti šių metų rugsėjo-spalio mėnesiais. « Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos