PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kviečiame teikti pasiūlymus finansavimo gairėms

2023 m. vasario 7 d.
Kviečiame teikti pasiūlymus finansavimo gairėmsLKT forumas 2022. Vytenio Budrio nuotrauka

Lietuvos kultūros taryba (LKT) skelbia konsultacijas su visuomene ir kviečia kultūros bendruomenę teikti pastabas bei pasiūlymus pagrindiniam kultūros projektų finansavimą reglamentuojančiam dokumentui – Lietuvos kultūros tarybos administruojamomis lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairėms ir Stipendijų kultūros ir meno kūrėjams skyrimo tvarkos aprašui.

Kultūros ir meno projektų finansavimo taisyklės ir sąlygas nustatantys dokumentai tobulinami kasmet. Šiuo metu rengiamos naujos gairių ir tvarkos aprašo redakcijos, kuriose siekiama atsižvelgti į kultūros bendruomenės poreikius ir lūkesčius.

Kaip teikti pasiūlymus?

Galite teikti pastabas ir siūlymus atskiriems gairių straipsniams, dokumento priedams, stipendijų tvarkos aprašui, kuriuose nurodomos konkrečių kultūros programų ir meno sričių finansavimo sąlygos. 

Konsultacijoms skirtoje skiltyje galite komentuoti po skyrių atskirai, arba tik aktualiausius – tam skirti mygtukai „Praleisti“ ir „Toliau“ (išsaugomas komentaras). Kitiems pasiūlymams pateikti galite naudoti skiltį „Pasiūlymai“.

Visą galiojantį dokumentą (su priedais) galite rasti čia. Jūsų pastabų ir pasiūlymų laukiame iki kovo 1 d. (imtinai). 

Kas vyks po pasiūlymų teikimo?

Pateikusius pastabas ir pasiūlymus bei teisingai nurodžiusius el. p. adresą kviesime dalyvauti nuotoliniame susitikime su LKT atstovais. Apie jį atskirai informuosime artimiausiu metu.

Lietuvos kultūros tarybą sudaro pirmininkė, muzikologė Asta Pakarklytė, tautinių mažumų (bendrijų) atstovas Dainius Babilas, aktorė dr. Elzė Gudavičiūtė-Puskunigė, teatro kritikas Vaidas Jauniškis, muzikologė Jūratė Katinaitė, istorikas dr. Rimvydas Laužikas, skulptorius ir kino kūrėjas Deimantas Virgilijus Narkevičius, architektas Rolandas Palekas, literatūrologas dr. Dainius Vaitiekūnas, kultūros vadybininkė Rita Valiukonytė, etnologė dr. Aušra Žičkienė.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos