PagrindinisNaujienos

Naujienos

Dalyvaukite LKT diskusijoje: Savivaldybių kultūros indeksas

2023 m. kovo 27 d.

Lietuvos kultūros taryba kviečia į diskusiją Savivaldybių kultūros indeksas. Ji vyks 2023 m. balandžio 27 d. 10.00–13.00, BLC konferencijų centre, Otto salėje (A korpusas „Atriumo biurai“, I aukštas), K. Donelaičio g. 60, Kaunas.

Norėdami dalyvauti, prašome registruotis: https://www.ltkt.lt/savivaldybiu-kulturos-indeksas-registracija

Renginyje bus pristatomas Savivaldybių kultūros indeksas, aptariamos stipriosios ir silpnosios kultūros sritys skirtingose savivaldybėse, vyks diskusija su skirtingų savivaldybių merais ir atstovais, ką reikėtų tobulinti siekiant visapusiškos, integralios kultūros srities plėtotės.

PROGRAMA

Renginio moderatorė LKT pirmininkė Asta Pakarklytė.

Apie Savivaldybių kultūros indeksą

„Savivaldybių kultūros indekso balas – tai ne baudos balas, o galimybės balas. Galimybės pamatyti savo stipriąsias puses arba lengviau identifikuoti galimas potencialias kryptis, kurios padėtų tapti kuriančiomis savivaldybėmis. Turtinga kultūrinė aplinka gali prisidėti prie stipresnių bendruomenių, didesnio pasitikėjimo valstybe, pilietiškumo puoselėjimo ar ekonominių rezultatų, pritraukiant turistus ar paskatinant gyventojus likti ir kurti savo savivaldybėje“, – teigia „Savivaldybių kultūros indekso“ idėjos ir tyrimo autorė, kultūros politikos tyrėja, Vilniaus universiteto mokslininkė Kristina Mažeikaitė.

Renginys vyks gyvai. Po renginio LKT svetainėje, socialiniame tinkle „Facebook“ ir „YouTube“ bus galima peržiūrėti renginio įrašą. Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama, nuotraukomis ir įrašu bus dalinamasi Lietuvos kultūros tarybos komunikacijos kanaluose.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos