PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kviečiame prisijungti projektų kuratorių (-ę)!

2023 m. balandžio 20 d.
Kviečiame prisijungti projektų kuratorių (-ę)!Kultūros ir meno skyriaus komanda, V. Budrio nuotrauka

Kviečiame prie Kultūros ir meno skyriaus prisijungti vyriausiąjį (-iąją) specialistą (-ę) (pakaitinė valstybės tarnautojo pozicija).

Lietuvos kultūros tarybos Kultūros ir meno skyrius administruoja finansavimo konkursams teikiamas paraiškas ir kultūros programų, meno sričių lėšomis finansuotų projektų ir stipendijų administravimą. Savo veikla šis skyrius užtikrina kultūros ir meno procesų plėtrą, sklaidą bei prieinamumą visuomenei.

Kviečiame susipažinti su Valstybės tarnybos privalumais, socialinėmis garantijomis ir naudomis (išsami informacija pateikiama Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme):

  • hibridinį darbo modelį (galimybę dirbti biure ir nuotolinėje darbo vietoje);
  • lanksčiai derinamą darbo grafiką, individualų darbo laiką;
  • 22 d. d. trukmės kasmetines minimalias atostogas;
  • biurą Vilniaus miesto centre (Naugarduko g. 10);
  • draugišką ir motyvuotą kolektyvą.

Tikimės, kad kandidatai į siūlomas Kultūros ir meno skyriaus vyriausiojo (-sios) specialisto (-ės) pareigas turi: aukštąjį universitetinį išsilavinimą (bakalauro kvalifikacinį laipsnį) arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją viešojo administravimo, vadybos, teisės ar kultūros studijų kryptyje ARBA aukštąjį universitetinį išsilavinimą (ne žemesnį kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją ir ne mažesnę kaip 1 metų patirtį projektų valdymo srityje.

Šiai pozicijai siūlomas darbas pilnu etatu, atlyginimas 1692,60 eurų (neatskaičius mokesčių).

Dokumentų laukiame iki balandžio 27 d. (imtinai).

Detalesnė informacija: https://www.ltkt.lt/apie-ltkt/karjera« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos