PagrindinisNaujienos

Naujienos

Dalyvaukite LKT forume „Kultūra esi tu!“

2023 m. gegužės 2 d.

Lietuvos kultūros taryba švenčia 10 metų veiklos sukaktį ir kviečia į kasmetinį LKT forumą „Kultūra esi Tu!”. Organizuojame naujo formato LKT forumą, kuriame kviesime ne tik diskutuoti, bet ir dalyvauti darbo grupėse ir kurti LKT viziją! Jis vyks 2023 m. gegužės 31 d. 09.30–13.00, Quadrum North, „Aalto“ salė, Konstitucijos pr. 21, Vilnius.

Renginio registracija: https://www.ltkt.lt/renginio-registracija/lkt-forumas-kultura-esi-tu. Registruodamiesi pasirinkite darbo grupę, kurioje ketintumėte dalyvauti.

LKT forumą „Kultūra esi Tu“ sudarys dvi dalys. Pirmoje forumo dalyje kultūros ir meno lauko atstovai diskutuos apie LKT paraiškų ekspertinį vertinimą ir bandys atsakyti į klausimą – kur toliau? Antroje dalyje užsiregistravusius forumo dalyvius kviesime dalyvauti darbo grupėse ir kurti „Lietuvos kultūros taryba 2033“ ateities viziją. Penkiose skirtingose grupėse kultūros bendruomenės nariai turės galimybę aptarti meno sričių, strateginį finansavimą, paraiškų vertinimo principus, Regionines kultūros tarybas ir jų veiklą, taip pat išsakyti lūkesčius Lietuvos kultūros tarybai.

PROGRAMA

09.30–10.40 Ekspertinis vertinimas – kur toliau? (Dalyvauja Visagino kultūros centro direktorius Audronis Imbrasas, menininkė Agnė Jokšė, džiazologė Laima Slepkovaitė, LKT narys Dainius Vaitiekūnas).

10.40–11.10 Kavos pertrauka

11.10–13.00 LKT2033! (Užsiregistravusius kviesime pateikti ir aptarti LKT ateities vizijas 5 darbo grupėse).

Renginio moderatorius: LRT KLASIKA vadovas Julijus Grickevičius.

Renginys vyks gyvai. Po renginio LKT „YouTube“ bus galima peržiūrėti renginio įrašą. Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama, nuotraukomis ir įrašu bus dalinamasi Lietuvos kultūros tarybos komunikacijos kanaluose.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos