PagrindinisNaujienos

Naujienos

Administracijos direktorė ieško patarėjo (-os)!

2023 m. liepos 14 d.
Administracijos direktorė ieško patarėjo (-os)!Administracijos direktorė R. Stepanovaitė, J. Suslavičiūtės nuotrauka

Administracijos direktorė Rūta Stepanovaitė ieško patarėjo (-os), kuri (-s) koordinuos žmonių išteklių procesus ir gerins LKT pareiškėjų patirtis. Augančią LKT komandą sudaro 28 skirtingų sričių specialistai, o kasmet sulaukiame daugiau kaip 8 tūkst. paraiškų.

Išsamiau skaitykite informaciniame buklete.

  • Šiai pozicijai siūlomas darbas pilnu etatuatlyginimas nuo 1 860 Eur iki 2 418 Eur (neatskaičius mokesčių priklausomai nuo turimos profesinės darbo patirties).

Papildomi darbo LKT privalumai:

  • hibridinis darbo modelis (galimybė dirbti biure ir nuotolinėje darbo vietoje);
  • lanksčiai derinamas darbo grafikas, individualus darbo laikas;
  • biuras Vilniaus centre (Naugarduko g. 10);
  • draugiškas ir motyvuotas kolektyvas.

Tikimės, kad kandidatai į siūlomas administracijos direktoriaus patarėjo (-os) pareigas turi: socialinių arba humanitarinių mokslų studijų srities aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą ir ne mažesnę kaip 3 metų žmonių išteklių valdymo patirtį. Moka anglų kalbą ne žemesniu kaip B2 lygiu, išmano Lietuvos Respublikos įstatymus ir kitus teisės aktus, moka dirbti MS Office programomis, teisės aktų paieškos sistemomis bei naudotis ryšio priemonėmis ir technologijomis. Taip pat domisi šiuolaikinėmis žmonių išteklių, klientų patirčių vadybos teorijomis, geba jas taikyti praktikoje, valdyti konfliktus ir juos spręsti efektyviais būdais.

Daugiau informacijos: https://www.ltkt.lt/apie-ltkt/karjera

Prašymus galima teikti el. būdu per VATIS atrankos modulį iki liepos 31 d. (imtinai).

Kontaktinis asmuo: Gerda Leonavičienė, tel. + 370 686 41 072, e. paštas: gerda.leonaviciene@ltkt.lt« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos