PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kviečiame prisijungti projektų kuratorių (-ę)!

2023 m. rugpjūčio 24 d.
Kviečiame prisijungti projektų kuratorių (-ę)!LKT komanda, V. Budrio nuotr.

Kviečiame prie Kultūros ir meno skyriaus prisijungti vyriausiąjį (-iąją) specialistą (-ę) (pakaitinė valstybės tarnautojo pozicija).

Lietuvos kultūros tarybos Kultūros ir meno skyrius administruoja finansavimo konkursams teikiamas paraiškas ir kultūros programų, meno sričių lėšomis finansuotų projektų ir stipendijų administravimą. Savo veikla šis skyrius užtikrina kultūros ir meno procesų plėtrą, sklaidą bei prieinamumą visuomenei.

Susipažinkite su Valstybės tarnybos privalumais, socialinėmis garantijomis ir naudomis (išsami informacija pateikiama Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme):

  • hibridinį darbo modelį (galimybę dirbti biure ir nuotolinėje darbo vietoje);
  • lanksčiai derinamą darbo grafiką, individualų darbo laiką;
  • 22 d. d. trukmės kasmetines minimalias atostogas;
  • biurą Vilniaus miesto centre (Naugarduko g. 10);
  • draugišką ir motyvuotą kolektyvą.

Tikimės, kad kandidatai į siūlomas Kultūros ir meno skyriaus vyriausiojo (-sios) specialisto (-ės) pareigas turi: aukštąjį universitetinį išsilavinimą (bakalauro kvalifikacinį laipsnį) arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją viešojo administravimo, vadybos, teisės ar kultūros studijų kryptyje ARBA aukštąjį universitetinį išsilavinimą (ne žemesnį kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją ir ne mažesnę kaip 1 metų patirtį projektų valdymo srityje.

Šiai pozicijai siūlomas darbas pilnu etatu, atlyginimas 1785,60 eurų (neatskaičius mokesčių).

Dokumentų laukiame iki rugpjūčio 30 d. (imtinai) per VATIS atrankos modulį.

Detalesnė informacija: https://www.ltkt.lt/apie-ltkt/karjera« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos