PagrindinisNaujienos

Naujienos

Skelbiami 2024 m. stipendijų konkursai

2023 m. rugsėjo 5 d.
Skelbiami 2024 m. stipendijų konkursaiArtVilnius'22. VDA tekstilės galerija „Artifex“, Dovilė Gudačiauskaitės NIGRA SUM, Mariaus Žičiaus nuotr.

Lietuvos kultūros taryba skelbia 2024 m. stipendijų kultūros ir meno kūrėjams konkursus. Paraiškos individualioms, mobilumo ir pradedančiojo kūrėjo stipendijoms priimamos iki 2023 m. spalio 3 d. (imtinai). Rezultatus planuojama skelbti 2024 m. sausio mėn.

Apie stipendijas trumpai

Individualios stipendijos skiriamos skatinti kultūros ir meno kūrėjų individualią kūrybinę raišką.

Mobilumo stipendijos skiriamos įgyti žinių, praktikų, technikų ar partnerysčių, jomis dalintis ir bendradarbiauti tarptautinėse platformose, įvairių formatų renginiuose užsienyje.

Pradedančiojo kūrėjo stipendijos skiriamos skatinti karjerą pradedančių kultūros ir meno kūrėjų kūrybinę veiklą.

Susipažinkite su stipendijų skyrimo tvarkos aprašu: https://www.ltkt.lt/stipendijos/tvarkos-aprasas

Seminaras pareiškėjams

Visi 2024 m. Lietuvos kultūros tarybos stipendijų pokyčiai bus pristatyti nuotoliniame LKT seminare: 2024 m. stipendijos, kuris vyks 2023 m. rugsėjo 14 d. 13 val. Tiesioginę seminaro transliaciją galėsite žiūrėti ir užduoti klausimus Lietuvos kultūros tarybos paskyroje „Facebook“ ir „YouTube“ platformoje, www.kulturostaryba.zoomtv.lt. Seminaras bus įrašomas, įrašu pasidalinsime LKT komunikacijos kanalais.

Primename, kad aktualiausią informaciją apie Lietuvos kultūros tarybos veiklą rasite mūsų svetainėje, užsiprenumeravę naujienlaiškį ar sekdami Lietuvos kultūros tarybos paskyrą socialiniame tinkle.

Kontaktai

Kilus klausimams dėl individualių, mobilumo ir pradedančiojo kūrėjo stipendijų konkursų kreipkitės į Kultūros ir meno skyriaus sričių ir programų kuratores.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos