PagrindinisNaujienos

Naujienos

Dalyvaukite LKT diskusijoje: Savivaldybių kultūros indeksas 2022 m.

2023 m. lapkričio 6 d.

Lietuvos kultūros taryba kviečia į diskusiją „Savivaldybių kultūros indeksas 2022 m.“. Ji vyks 2023 m. gruodžio 1 d. 10.00–13.00, BLC konferencijų centre, Oto salėje, A korpuse „Atriumo biurai“, I aukšte, K. Donelaičio g. 60, Kaunas.

Norėdami dalyvauti, prašome registruotis: https://www.ltkt.lt/savivaldybiu-kulturos-indeksas-registracija

Renginyje bus pristatomas ATNAUJINTAS Savivaldybių kultūros indeksas, jame aptariama 2022 m. kultūros situacija šalyje, lyginama su 2021 m., pristatomos stipriosios ir silpnosios kultūros sritys skirtingose savivaldybėse, vyks diskusija, ką reikėtų tobulinti siekiant visapusiškos, integralios kultūros srities plėtotės.

PROGRAMA

Renginio moderatorė žurnalistė Jolanta Kryževičienė.

Savivaldybių kultūros indeksas 2022

Tarptautinis scenos menų festivalis „ConTempo“, Moon Ribas ir Quim Giron, „Symphonic Flock“, Martyno Plepio nuotr.

Apie „Savivaldybių kultūros indeksą 2022 m.“

„2022 m. Kaunas buvo Europos kultūros sostinė, Alytus buvo Lietuvos kultūros sostinė. Panevėžyje kuriamas Stasio Eidrigevičiaus menų centras. Įdomu, kaip šie įvykiai atsispindės bendrame savivaldybių kultūros indekso rezultate. Praėjusių metų indekse buvo atkreiptas dėmesys į didžiųjų miestų savivaldybių santykinai mažas finansavimo apimtis kultūros paslaugoms. Ar šios apimtys didėja, nesikeičia, o gal ir mažėja? Galiausiai 2022 metų indeksą galime papildyti naujais „Gyventojų dalyvavimo kultūroje ir pasitenkinimo kultūros paslaugomis duomenimis“ (KOG institutas, 2024). Ar gyventojai dažniau įsitraukia į kultūrines veiklas ir ar patys jaučiasi kūrybiški?“, – svarsto „Savivaldybių kultūros indekso 2022 m.“ idėjos ir tyrimo autorė, kultūros politikos tyrėja, Vilniaus universiteto mokslininkė Kristina Mažeikaitė.

Renginys vyks gyvai. Po renginio LKT svetainėje, socialiniame tinkle „Facebook“ ir „YouTube“ bus galima peržiūrėti renginio įrašą. Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama, nuotraukomis ir įrašu bus dalinamasi Lietuvos kultūros tarybos komunikacijos kanaluose.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos