PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kviečiame teikti pasiūlymus finansavimo gairėms

2024 m. sausio 3 d.
Kviečiame teikti pasiūlymus finansavimo gairėmsMartyno Plepio nuotr.

Lietuvos kultūros taryba skelbia konsultacijas su visuomene ir kviečia kultūros bendruomenę teikti pasiūlymus Lietuvos kultūros tarybos administruojamomis lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairėms ir Stipendijų kultūros ir meno kūrėjams skyrimo tvarkos aprašui. Jūsų pasiūlymų laukiame iki sausio 30 d. (imtinai). 

Kaip teikti pasiūlymus?

Teikite pasiūlymus gairių straipsniams, priedams, stipendijų tvarkos aprašui, kuriuose nurodomos konkrečių kultūros programų ir meno sričių finansavimo sąlygos. 

Konsultacijoms skirtoje skiltyje komentuokite kiekvieną skyrių, arba tik aktualiausius – tam skirti mygtukai „Praleisti“ ir „Toliau“ (jūsų komentaras išsaugomas). Jei norite pateikti bendrus pasiūlymus, pasirinkite „Baigiamosios nuostatos“. Kitus rašykite skiltyje „Pasiūlymai“.

Kas vyks po pasiūlymų teikimo?

Tuos, kurie pateikė komentarus ir teisingai nurodė el. p. adresą, kviesime dalyvauti nuotoliniame susitikime su Lietuvos kultūros tarybos atstovais. Apie jį informuosime artimiausiu metu.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos