PagrindinisNaujienos

Naujienos

Stipendijas gavusiųjų dėmesiui!

2024 m. sausio 24 d.
Stipendijas gavusiųjų dėmesiui! V. Budrio nuotr.

Lietuvos kultūros taryba baigė skelbti I kvietimo individualių, mobilumo ir pradedančiojo kūrėjo stipendijų rezultatus. Sveikiname visus ir linkime sėkmingo veiklų įgyvendinimo! 

Jums paskirta valstybės stipendija, kas toliau?

Kultūros ir meno kūrėjas, gavęs individualią, mobilumo ar pradedančiojo kūrėjo stipendiją, per 20 darbo dienų nuo sprendimo priėmimo turi pateikti pasirašytą sutartį. Nuorodą į sutarties formą rasite e. laiške, kuriuo buvo pranešta apie stipendijos skyrimą. Formą reikia parsisiųsti, tinkamai užpildyti, pasirašyti ir pateikti Lietuvos kultūros tarybai. 

Svarbu!

Jei jums paskirta mažesnė stipendijos suma nei jūs prašėte paraiškoje arba jei stipendija skirta trumpesniam laikotarpiui nei jūs nurodėte paraiškoje, raginame peržiūrėti savo planuojamas veiklas dar prieš pasirašant sutartį. Jei kažkurių paraiškoje nurodytų veiklų negalėsite įgyvendinti, kviečiame teikti prašymus atnaujintų stipendijos veiklų suderinimui. Dėl norimų pokyčių kreipkitės į savo kultūros ar meno srities kuratorę.

Kada bus išmokėta stipendija?

Stipendija bus išmokėta per 20 darbo dienų po sutarties pasirašymo. Individuali ir pradedančiojo kūrėjo stipendija už pirmus du mėnesius išmokama vienu kartu, o vėliau mokama kas mėnesį į sutartyje nurodytą stipendijos gavėjo mokėjimo sąskaitą. Mobilumo stipendija išmokama vienu mokėjimu. 

Ar dar galima teikti paraišką stipendijai gauti? 

Šiuo metu vyksta II mobilumo stipendijų kultūros ir meno kūrėjams konkursas. Paraiškos priimamos iki vasario 14 d. (imtinai). Mobilumo stipendijos skiriamos įgyti žinių, praktikų, technikų ar partnerysčių, jomis dalintis ir bendradarbiauti tarptautinėse platformose, įvairių formatų renginiuose užsienyje. Rezultatus planuojama skelbti 2024 m. gegužės viduryje.

Susipažinkite su:

Kilus klausimams dėl mobilumo stipendijų konkurso kreipkitės į Kultūros ir meno skyriaus sričių ir programų kuratores.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos