PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kviečiame į projekto „Dizaino sparnai“ vertinimo pristatymą ir diskusiją!

2024 m. kovo 8 d.
Kviečiame į projekto „Dizaino sparnai“ vertinimo pristatymą ir diskusi

Projekto „Dizaino sparnai“ komanda kovo 21 d., 10.00 val. kviečia į renginį! Jame bus pristatytas projekto „Dizaino sparnai“ vertinimo tyrimas ir vyks diskusija „Kaip dizainas gali sukurti socialinį poveikį? Galimybės verslui ir visuomenei“.

Diskusijoje dalyvaus: Lietuvos socialinio verslo asociacijos (LISVA) vadovė Viktorija Bražiūnaitė, agentūros „The Critical“ klientų patirties strategas, paslaugų dizaino ir dizainu grįsto mąstymo ekspertas, doc. Deividas Juozulynas, Lietuvos Respublikos kultūros ministro patarėja Deimantė Zutelienė.

Diskusiją moderuos: VDA Dizaino inovacijų centro direktorė Audronė Drungilaitė.

Pasak diskusijos dalyvės, LISVA vadovės V. Bražiūnaitės, geras dizainas prisideda prie socialinio verslo poveikio stiprinant jo vizualinį patrauklumą, gerinant vartotojų patirtį ir skatinant tvarius bei inovatyvius sprendimus, kurie atspindi verslo socialines vertybes ir tikslus. Paslaugų dizaino pradininkas Lietuvoje Deividas Juozulynas yra įsitikinęs, jog dizainas socialiniame versle atlieka katalizatoriaus vaidmenį – skatina kurti efektyvius ir humaniškus sprendimus, kurie didina žmonių ir aplinkos gerovę.

Pirmojoje renginio dalyje, projekto „Dizaino sparnai“ vertinimo tyrimą pristatys Lietuvos kultūros tarybos tyrėjai Martynas Tininis ir Karolis Jonutis.

Renginys vyks viešbutyje Courtyard by Marriott, Rinktinės g. 3, Vilnius.

Renginio trukmė: 2,5 val. 

Savo dalyvavimą prašome patvirtinti paspaudę šią el. nuorodą.

Daugiau informacijos: el. paštu gabija.vanage@ltkt.lt arba tel. +370 615 44867« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos