PagrindinisNaujienos

Naujienos

Lietuvos kultūros taryba skyrė 91 valstybės edukacinę stipendiją

2015 m. liepos 27 d.
Lietuvos kultūros taryba skyrė 91 valstybės edukacinę stipendiją

Lietuvos kultūros taryba (LKT) skelbia 2015 m. edukacinių valstybės stipendijų kultūros ir meno kūrėjams konkurso rezultatus.

(Susipažinti su rezultatais galite čia)

2015 m. gegužės mėn. paskelbus konkursą edukacinėms valstybės stipendijoms gauti, LKT sulaukė 228 paraiškų, kurių poreikį sudarė 403 940 EUR. Atsižvelgusi ekspertų rekomendacijas, Lietuvos kultūros taryba edukacines stipendijas skyrė 91 kultūros ir meno kūrėjui, paskirstydama 83 600 EUR.

Daugiausia stipendijų (16) gavo teatro srities kūrėjai, mažiau – muzikos (15), šokio (9), tarpdisciplininio meno (8) ir kt. sričių atstovai.

Primename, jog kultūros ir meno kūrėjas, kuriam yra paskirta valstybės stipendija, sutartį su LKT turi pasirašyti per 20 darbo dienų nuo Tarybos narių susirinkimo sprendimo priėmimo, tai yra iki š. m. rugpjūčio 24 d. Paskirtos stipendijos bus pervedamos tik pristačius tinkamai užpildytą ir iš stipendijos gavėjo pusės pasirašytą sutarties formą (2 originalius egz.).

 

Valstybės stipendijas kuruoja:

Gintauta Žemaitienė
Lietuvos kultūros tarybos
Kultūros ir meno skyriaus
vyr. specialistė
tel. (8 5) 255 9359
el. paštas: gintauta.zemaitiene@ltkt.lt

Sutartys pristatomos:

Lietuvos kultūros taryba
Naugarduko g. 10
LT-01309 Vilnius

Iš viso 2015 m. LKT individualioms, edukacinėms bei vardinėms stipendijoms paskirstė beveik 1 mln. EUR.

 « Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos