PagrindinisProjektų finansavimasLKT ISLKT IS

LKT IS

LKT IS 
 

Norėdami prisijungti prie Lietuvos kultūros tarybos Elektroninės kultūros ir meno projektų valdymo sistemos (LKT IS) turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galite padaryti pasinaudoję Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalu „Elektroniniai valdžios vartai“ teikiamomis paslaugomis.

Labai kviečiame prieš pildant projekto finansinę ataskaitą susipažinti su pildymo instrukcijomis ir mūsų pateiktomis rekomendacijomis.


Prisijunkite prie LKT IS

 


 

 LKT IS 2.0 

Skirta tik trims strateginio finansavimo programų konkursams (Strateginis finansavimas: kultūros organizacijos, Strateginis finansavimas: asociacijos, skėtinės organizacijos, Strateginis finansavimas: tarptautiniai renginiai) ir kultūros ir meno kūrėjų mobilumo stipendijų paraiškoms. 

Norėdami prisijungti prie LKT IS 2.0 atidarykite nuorodą https://lktis.ltkt.lt/, o atsidariusiame lango viršutiniame dešiniame kampe spauskite mygtuką „Prisijungti“ 

 

Labai kviečiame prieš pildant strateginio finansavimo konkursų paraiškas susipažinti su modernizuotos LKT IS 2.0 instrukcijomis. 

Naudotojų patogumui ir siekdami kuo sklandesnio paraiškų teikimo atnaujintoje sistemoje, paruošėme dažniausiai užduodamų klausimų skiltį, kurią nuolat pildome.  

 

Prisijunkite prie LKT IS 2.0 

Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos