PagrindinisNaujienos

Naujienos

Jūsų patogumui – LKT atmintinės

2017 m. kovo 22 d.
Jūsų patogumui – LKT atmintinės

Siekdama atsakyti į dažniausiai kylančius klausimus ir padėti išvengti pasitaikančių klaidų, Lietuvos kultūros taryba parengė kultūros ir meno projektų vykdytojams ir stipendininkams skirtas atmintines.

2017 m. finansuotų projektų vykdytojams skirtoje atmintinėje rasite informaciją apie sutarties pasirašymo procedūras ir terminus, tinkamomis laikomas projekto išlaidas, projekto apimtis ir jų keitimą, projekto vykdytojo indėlį, ataskaitų rengimą ir kitus aktualius klausimus. Taip pat atkreipiamas dėmesys į ilgalaikio turto įsigijimą, leidinių pristatymą, leistiną administracinėms ir nenumatytoms išlaidoms skirų lėšų dalį. Trumpai pristatoma pasikeitusi Lietuvos kultūros tarybos (LKT) ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos (LRKM) logotipų naudojimo tvarka.

Kultūros ir meno projektams skiriamos Kultūros rėmimo fondo lėšos – mokesčių mokėtojų indėlis į kultūros vystymą. Būtent todėl LKT reikalauja, kad visoje finansuotų projektų reklaminėje ir informacinėje medžiagoje būtų nurodoma, kad projektas iš dalies finansuojamas LKT ir LRKM. Toks įpareigojimas projektų vykdytojams numatytas siekiant kuo plačiu informuoti visuomenę apie valstybės biudžeto lėšų panaudojimą. LKT it LRKM logotipai – tai ženklas, kad vienas ar kitas kūrinys, renginys ar kitas projektas sukurtas ar pristatomas su Lietuvos valstybės parama, taip pažymint jos investiciją į šalies kultūros procesus. Patarimus kaip ir kur naudoti LKT ir LRKM, „Globalios Lietuvos“ ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtus logotipus, rasite specialiai logotipų naudojimui skirtoje atskiroje atmintinėje. O pačius logotipus – skiltyje „Logotipai“.

Kultūros ir meno kūrėjams, kuriems šiemet paskirtos individualios ir edukacinės valstybės stipendijos skirtose atmintinėse trumpai pristatoma sutartie pasirašymo, individualios ar edukacinės veiklos įgyvendinimo ir atsiskaitymo už suteiktą stipendiją tvarka. Šį rudenį įsigaliojo naujas Stipendijų kultūros ar meno kūrėjams skyrimo tvarkos aprašas, pakeitęs iki šiol stipendijų skyrimą reglamentavusius dokumentus, todėl atmintinės aktualios ne tik pirmą kartą jas gaunantiesiems, bet ir jau anksčiau įgyvendinusiems individualias kūrybines ar edukacines veiklas.

Be to, atsakymus į kylančius klausimus galite rasti Projektų D.U.K. ir Stipendijų D.U.K. skiltyse. Jei vis dar reikia pagalbos projektų įgyvendinimo ar stipendijų veiklų klausimais visada galite kreiptis į LKT sričių ir programų kuratorius.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos