PagrindinisNaujienos

Naujienos

Skelbiami Regioninių kultūros tarybų koordinatorių atrankos konkursai

2018 m. rugpjūčio 23 d.

Lietuvos kultūros taryba (LKT) savo administracijoje formuoja Regioninių kultūros tarybų (RKT), įgyvendinančių Tolygios kultūrinės raidos modelį, koordinatorių grupę. Planuojama, kad LKT Kultūros ir meno skyrių papildys 5 projektų administratoriai, kurių pagrindinė funkcija – RKT darbo organizavimas bei koordinavimas ir Tolygios kultūrinės raidos modelio regionuose viešinimas.

Pareigos

Projektų administratorius (-ė) (darbas pagal darbo sutartį) bus atsakingas (-a) už kultūros ir meno projektų finansavimo konkursų planavimą, organizavimą bei administravimą, rekomendacijų dėl finansavimo procesų rengimą, informacijos, susijusios su Lietuvos kultūros tarybos strategija ir finansavimo sąlygomis, rengimą ir šios informacijos sklaidą kultūros ir meno bendruomenėje.

Pagrindinis Kultūros ir meno skyriaus tikslas – organizuojant ir administruojant kultūros ir meno projektų finansavimo konkursus užtikrinti kultūros ir meno procesų plėtrą, sklaidą bei prieinamumą visuomenei.

Reikalavimai kandidatams

Kandidatai (-ės) į projektų administratoriaus (-ės) pareigas turi turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu (ar jam prilygintą išsilavinimą) ir ne mažesnę kaip vienerių metų darbo patirtį projektų administravimo srityje.

Daugiau informacijos skiltyje Karjera.

Mes siūlome:

- galimybę prisidėti įgyvendinant kultūros politikos procesus, o konkrečiai – organizuoti ir koordinuoti Tolygios kultūrinės raidos modelio įgyvendinimą regionuose;
- galimybę prisidėti prie Lietuvos kultūros ir meno sklaidos ir plėtros;
- draugišką darbo atmosferą.

Kita informacija

Kandidatų gyvenimo aprašymų laukiame iki rugsėjo 6 d. (imtinai) el. paštu karjera@ltkt.lt. su nuoroda „RKT projektų administratorius (-ė)“.

Garantuojame visų besikreipiančių asmenų konfidencialumą. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Pareigybės aprašymas
Lietuvos kultūros tarybos darbuotojų atlyginimai

 « Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos