PagrindinisNaujienos

Naujienos

Patvirtintas Tolygios kultūrinės raidos projektų sąrašas

2019 m. sausio 22 d.

Regioninės kultūros tarybos (RKT) pateikė Tolygios kultūrinės raidos programos projektų sąrašus Lietuvos Respublikos kultūros ministrui patvirtinti.

10 apskričių pagrindu veikiančių RKT iš viso tarp finansuojamų projektų įtraukė 300 iniciatyvų. Daugiausia iš jų – 56 ir 54 projektus – atrinko Šiaulių ir Panevėžio apskričių kultūros tarybos, operuojančios ir didžiausiomis Tolygios kultūrinės raidos programos kvotos dalims. Atsižvelgiant į  šias dar praėjusių metų lapkričio mėnesį patvirtintas kvotas bei į pateiktų paraiškų kiekį, didžioji dalis RKT (išskyrus Marijampolės apskrities kultūros tarybą) nusprendė siūlyti rengti ir antrąjį paraiškų į Tolygios kultūrinės raidos programą teikimo etapą. Daugiau informacijos apie tai planuojame paskelbti artimiausiu metu.

Kultūros ministro patvirtintame sąraše taip pat nurodytos RKT rekomenduojama kiekvienam projektui siūlomos skirti sumos – atkreipiame dėmesį, jog projektų vykdytojų, įtrauktų į Tolygios kultūrinės raidos projektų regionuose sąrašus, paraiškos bus vertinamos ir Lietuvos kultūros tarybos (LKT) ekspertų. Primename, kad RKT rekomenduojama projektui skirti suma galės kisti tik iki 30 proc., o bet kuriuo atveju negalės būti mažesnė nei 50 proc. iš Kultūros rėmimo fondo prašomos lėšų sumos.

Planuojama, kad galutinius sprendimus dėl projektams skiriamų sumų LKT priims vasario mėn. pradžioje.

Lietuvos kultūros tarybą sudaro pirmininkė, kultūros vadybininkė Daina Urbanavičienė, aktorius Vytautas Anužis, tautinių mažumų atstovė, muzikos pedagogė Ema Silvija Bojadžian, menotyrininkas Virginijus Kinčinaitis, menotyrininkė dr. Agnė Narušytė, architektas Rolandas Palekas, teatrologė dr. Ina Pukelytė, etnologė dr. Radvilė Racėnaitė, menotyrininkė dr. Skaidra Trilupaitytė, literatūrologas dr. Dainius Vaitiekūnas ir paveldosaugininkė dr. Ingrida Veliutė.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos