PagrindinisNaujienos

Naujienos

Vilniuje prasideda Baltijos ir Šiaurės šalių menų tarybų vadovų susitikimas

2019 m. lapkričio 13 d.

Lietuvos kultūros taryba informuoja, jog lapkričio 13-15 dienomis Vilniuje vyks Baltijos ir Šiaurės šalių menų tarybų vadovų susitikimas.

Renginyje, kuriame be Danijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos kultūros finansavimo agentūrų vadovų taip pat dalyvaus Šiaurės ministrų tarybų biurų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei Šiaurės šalių kultūros fondų (Nordic Culture Fund ir Nordic Culture Point) vadovai, bus aptariami regiono kultūros politikos, finansavimo ir šios srities vystymo klausimai.

Dalis diskusijų bus skiriama ir „Brexit“ aktualijoms – menininkų mobilumo ir kultūrinės demokratijos temos ateitį pristatys vienas Anglijos menų tarybos vadovų Nick McDowell.

„Plečiame partnerių pasitikėjimu grįstą tarptautinę veiklą ir labai džiaugiamės galėdami mūsų šalyje pasveikinti kone visų pačių didžiausių Europos kultūros ir meno finansavimo ir vystymo agentūrų vadovus. Susitikimo metu tikimės aptarti ne tik atskirose organizacijose taikomas veikimo strategijas ir prioritetus, tačiau kartu ir esamo bei būsimo bendradarbiavimo vizijas. Vienas tokių susitikimų rezultatų – jau veikiantis Baltijos kultūros fondas, kuriam finansavimą be Lietuvos, Latvijos ir Estijos skyrė ir Šiaurės šalys“, - sakė Lietuvos kultūros tarybos pirmininkė Daina Urbanavičienė.

2019-ųjų metų kovą D. Urbanavičienė buvo išrinkta į Tarptautinės menu tarybų federacijos valdybą.

Lietuvos kultūros tarybą sudaro Daina Urbanavičienė, aktorius Vytautas Anužis, tautinių mažumų atstovė, muzikos pedagogė Ema Silvija Bojadžian, menotyrininkas Virginijus Kinčinaitis, menotyrininkė dr. Agnė Narušytė, menotyrininkė dr. Vaidutė Ščiglienė. architektas Rolandas Palekas, etnologė dr. Radvilė Racėnaitė, menotyrininkė dr. Skaidra Trilupaitytė, literatūrologas dr. Dainius Vaitiekūnas ir aktorė, pedagogė dr. Elzė Gudavičiūtė.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos