PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kviečiame teikti pasiūlymus finansavimo gairėms

2022 m. sausio 18 d.

Lietuvos kultūros taryba skelbia konsultacijas su visuomene ir kviečia teikti pastabas bei pasiūlymus pagrindiniam kultūros projektų finansavimą reglamentuojančiam dokumentui – Lietuvos kultūros tarybos administruojamomis lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairėms

Kultūros ir meno projektų finansavimo taisykles ir sąlygas reglamentuojantis dokumentas tobulinamas kasmet. Šiuo metu rengiama nauja gairių redakcija, kurioje siekiama atsižvelgti į kultūros bendruomenės poreikius ir lūkesčius. Kviečiame paraiškas teikiančių ir projektus vykdančių organizacijų atstovus, kultūros ir meno kūrėjus bei juos vienijančių ir atstovaujančių asociacijų ir sąjungų atstovus aktyviai dalyvauti šioje apklausoje ir pateikti konkrečius siūlymus.

Šiuo metu vykstančiose virtualiose konsultacijose siūloma pateikti pastabas ir siūlymus atskiriems gairių straipsniams ir dokumento priedams, kuriuose nurodomos konkrečių kultūros programų ir meno sričių finansavimo sąlygos. 

Konsultacijoms skirtoje skiltyje galima komentuoti po skyrių atskirai, arba tik aktualiausius – tam skirti mygtukai „Praleisti“ ir „Toliau“ (išsaugomas komentaras). Jei norite pateikti bendrus komentarus ar pasiūlymus, prašome juos pateikti komentare po „Baigiamosiomis nuostatomis“. 

Visą šiuo metu galiojantį dokumentą (su priedais) galite rasti čia. Konstruktyvių pastabų ir pasiūlymų laukiame iki vasario 18 d. (imtinai). 

Lietuvos kultūros tarybą sudaro pirmininkė, muzikologė Asta Pakarklytė, tautinių mažumų (bendrijų) atstovas Dainius Babilas, aktorė dr. Elzė Gudavičiūtė-Puskunigė, teatro kritikas Vaidas Jauniškis, muzikologė Jūratė Katinaitė, istorikas dr. Rimvydas Laužikas, skulptorius ir kino kūrėjas Deimantas Virgilijus Narkevičius, architektas Rolandas Palekas, literatūrologas dr. Dainius Vaitiekūnas, kultūros vadybininkė Rita Valiukonytė, etnologė dr. Aušra Žičkienė.



« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos