PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kviečiame atstovauti Lietuvai 2023 m. Venecijos architektūros bienalėje

2022 m. vasario 9 d.
Kviečiame atstovauti Lietuvai 2023 m. Venecijos architektūros bienalėje Pelkių paviljonas. Norberto Tukaj nuotrauka.

Lietuvos kultūros taryba kultūros ir meno organizacijas kviečia teikti paraiškas ir atstovauti Lietuvai 18-ojoje Venecijos architektūros bienalėje.

Ne mažesnę nei 3 metų architektūros ar šiuolaikinio meno projektų įgyvendinimo ir ekspozicijų rengimo patirtį Lietuvoje ir (ar) užsienio valstybėse turinčių organizacijų paraiškų laukiame iki balandžio 12 d. (imtinai). 

Pasirengti įgyvendinti Lietuvos nacionalinio paviljono 18-oje Venecijos architektūros bienalėje projektą 2022 m. ir įgyvendinti projektą 2023 m. iš viso gali būti skirta ne daugiau kaip 200 tūkst. eurų. 

Atstovavimo Lietuvai 18-oje Venecijos architektūros bienalėje konkursui teikiami projektai neribojami temos ar išraiškos priemonių atžvilgiu, tačiau siūloma, kad ekspozicijos plotas neviršytų 200 m².

Vertindami pateiktas paraiškas Lietuvos kultūros tarybos ekspertai vertins projektų menines idėjas (iki 50 balų) ir projektų vadybą (komandas, jų kompetencijas, lėšų pritraukimą, veiklų kalendorius) (iki 50 balų).

Lietuva Venecijos architeltūros bienalėje dalyvauja nuo 2016 metų, kai debiutavo prisistatydama kartu su Latvija ir Estija „Baltijos paviljone“. Pernai vykusioje 17-oje Venecijos architektūros bienalėje, tema „How will we live together?“ (liet. „Kaip gyvensime kartu?“), Lietuvai atstovavo, viešosios įstaigos „Rupertas“ projektas „Planeta iš žmonių“ (autorius Julijonas Urbonas, kuratorius Jan Boelen, komisarė Julija Reklaitė).

Daugiau informacijos« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos