PagrindinisNaujienos

Naujienos

Skelbiamas Tolygios kultūrinės raidos finansavimo konkursas

2022 m. rugsėjo 9 d.
Skelbiamas Tolygios kultūrinės raidos finansavimo konkursasŠeiko šokio teatro spektaklis „Užpustyti“, Jono Vapsvos nuotrauka

Lietuvos kultūros taryba skelbia pirmojo 2023 m. Tolygios kultūrinės raidos programos finansavimo etapo konkursus. Paraiškos elektroniniu būdu priimamos iki spalio 28 d. (imtinai).

Svarbūs administraciniai pokyčiai

Atkreipiame dėmesį, kad ne visos apskritys 2023 m. turės antrąjį konkursą. Pasikeitus Tolygios kultūrinės raidos įgyvendinimo regionuose tvarkos aprašui ir atsiradus papildomai nuostatai, kad antrąjį konkursą gali daryti, jeigu vienam konkursui numatoma skirta suma sudaro ne mažiau kaip 10 proc. atitinkamos apskrities metinės lėšų kvotos ir yra ne mažesnė nei 35 000 Eur.

Tuo remiantis antrasis konkursas (planuojamas skelbti 2023 m. kovo 1 d.) bus skelbiamas tik:

· Panevėžio apskrities prioritetams – Panevėžio regiono kultūrinio identiteto populiarinimas, kultūrinis turizmas ir Panevėžio regiono kultūros ir meno skatinimas;

· Šiaulių apskrities prioritetui Kūrybinės iniciatyvos;

· Telšių apskrities prioritetui Kūrybinių iniciatyvų skatinimas;

· Utenos apskrities prioritetams Kultūrinių inovacijų partnerystė ir Kultūros edukacija.

Likusios apskritys turės tik vieną konkursą, kuris skelbiamas dabar ir vyks iki š. m. spalio 28 d.

Rekomendacijos pareiškėjams

Rekomenduojama susipažinti su „Lietuvos kultūros tarybos lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairėmis“, „Tolygios kultūrinės raidos įgyvendinimo regionuose tvarkos aprašu“, atidžiai įsigilinti į apskričių prioritetuose nurodytas finansuojamas veiklas ir kitas sąlygas, prioritetų bei kriterijų balų aprašą.

Ataskaitų teikimas

Finansuotų projektų vykdytojai ataskaitas Lietuvos kultūros tarybai privalės pateikti ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo projekto įgyvendinimo laikotarpio pabaigos, bet ne vėliau kaip iki einamųjų metų gruodžio 31 d. Jei teikiama nepriklausomo auditoriaus arba audito įmonės išvada – ne vėliau kaip per 2 mėnesius nuo projekto įgyvendinimo laikotarpio pabaigos.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad negalima teikti paraiškų, kuriose numatyta pagrindinė veikla yra susijusi su Lietuvos kultūros tarybos narių veikla ar jų kūriniais.

Kilus klausimams kreipkitės į programos Tolygi kultūrinė raida kuratorius (-es).« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos