PagrindinisStipendijosKonkursai

Konkursai

Vienkartinė išmoka savarankiškai dirbantiems kūrėjams

Paraiškos priimamos nuo2020 m. gegužės 28 d.
Paraiškos priimamos iki2020 m. gegužės 28 d.
Kontaktinė informacija
Tel.
El. paštas:

Programos tikslas

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus ekstremaliąją padėtį ir karantiną ir (ar) dėl to apribojus ar draudžiant kultūros įstaigų lankymą, kultūros paslaugų teikimą ir (ar) kultūros renginių organizavimą, programa siekiama kompensuoti savarankiškai dirbančių asmenų pajamų praradimus.

Finansuojama veikla: vienkartinė išmoka savarankiškai dirbantiems kūrėjams

Vienkartinės išmokos savarankiškai dirbantiems asmenims, kurių dydis priklauso proporcingai  nuo asmenų dėl ekstremalios padėties ir karantino prarastų pajamų dydžio, atitinkamai 600 EUR (iki 39 proc. programai skirtų lėšų), 1200 EUR (iki 27 proc. programai skirtų lėšų) arba 1800 EUR (iki 34 proc. skirtų lėšų).

Galimi pareiškėjai

Fiziniai asmenys, vykdantys Lietuvoje registruotą individualią veiklą pagal pažymą (EVRK kodai 59.11, 90.01 arba 90.03), kuri turi būti įregistruota ne vėliau kaip 2019 m. liepos 1 d. ir vykdyta ne trumpiau kaip iki 2020 m. kovo 16 d.

Kitos sąlygos

1. Į šią programą asmuo gali pateikti tik vieną Lietuvos kultūros tarybos (toliau – Tarybos) pirmininko patvirtintos formos prašymą.
2. Asmuo negali teikti prašymo, jeigu jam skirta kūrybinės prastovos išmoka  arba stipendija.
3. Lietuvos kultūros taryba tikrina pareiškėjo atitiktį nurodytiems reikalavimams (skiltyje Galimi pareiškėjai) dėl vykdomos individualios veiklos rūšies ir jos vykdymo laikotarpio. 
4. Lietuvos kultūros taryba skiria išmokas prašymų pateikimo pirmumo tvarka tol, kol nebus paskirtos visos šiai programai įgyvendinti numatytos lėšos. 

Veiklai įgyvendinti numatoma lėšų suma 2020 m. 

96 000 eurų (Lėšų šaltinis numatytas Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo 20 straipsnio 9 dalyje).

Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos