PagrindinisNaujienos

Naujienos

Skelbiami pakartotiniai rinkimai į dalį Regioninių kultūros tarybų

2018 m. rugpjūčio 20 d.

Lietuvos kultūros taryba skelbia pakartotinius rinkimus į Regionines kultūros tarybas Alytaus, Skuodo, Šakių, Vilkaviškio, Panevėžio, Akmenės, Joniškio, Radviliškio, Jurbarko, Šalčininkų, Širvintų ir Vilniaus rajonų bei Birštono ir Palangos miestų savivaldybėse. Kultūros ir meno kūrėjų, vertintojų ir vadybininkų, gyvenančių šiose Lietuvos regionuose, paraiškų laukiama iki rugsėjo 21 d. (imtinai).

Rinkimai rengiami įgyvendinant neseniai Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos patvirtintą Tolygios kultūrinės raidos įgyvendinimo regionuose modelį. Jo tikslas – sudaryti galimybę regionams savarankiškai spręsti dėl jiems svarbių kultūros ir meno projektų įgyvendinimo, į sprendimų priėmimo procesus įtraukiant bendruomenes, kūrėjus ir savivaldos institucijas.

Regioninės kultūros tarybos yra dešimt teritoriniu Lietuvos apskričių̨ pagrindu veikiančių̨ kolegialių patariamųjų̨ organų, atliekančių̨ apskričių̨ meno ir kultūros ekspertų bei konsultantų funkcijas.

Daugiau apie Tolygios kultūrinės raidos modelio įgyvendinimo eigą galite sužinoti čia.

Reikalavimai kandidatams

Kandidatai į Regioninių kultūros tarybų narius turi būti nepriekaištingos reputacijos, turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą ir (arba) meno kūrėjo statusą, ne mažesnę nei 3 metų patirtį kultūros ar meno srityje bei žinių ir gebėjimų, padedančių įgyvendinti Regioninės kultūros tarybos funkcijas.

Atrenkant kandidatus bus vertinama, ar kandidatas turi pakankamai žinių ir gebėjimų, padėsiančių įgyvendinti tarybos funkcijas ir ar pateikta pagrįsta motyvacija tapti Regioninės kultūros tarybos nariu.

Kaip pateikti paraišką?

1. Susipažinkite su Tolygios kultūrinės raidos įgyvendinimo regionuose tvarkos aprašu (atsisiųskite visą dokumentą ir jo priedus);
2. Parenkite laisvos formos motyvacinį laišką;
3. Pateikite kūrybinės/profesinės veiklos aprašymą, kuris pagrįstų atitiktį tarybos nariui keliamiems reikalavimams (atsisiųskite pavyzdinę formą, diplomų kopijų pateikti nereikia);
4. Parenkite laisvos formos pareiškimą, kad esate nepriekaištingos reputacijos (atsisiųskite pavyzdinę formą);
5. Pasirašykite dokumentus ir juos nuskenuokite;
7. Parenkite vieną elektroninę rinkmeną (failą) PDF formatu;
8. Siųskite paraišką elektroninio pašto adresu rkt@ltkt.lt iki 2018 m. rugsėjo 21 d. 23.59 val.

Paraiškos priimamos tik elektroniniu paštu. Po nurodyto termino pateiktos paraiškos nebus svarstomos.

Kilus klausimams kreipkitės:

Dalė Šklėrienė
Projektų administratorė
Tel. (8 5) 255 9370
El. paštas: dale.skleriene@ltkt.lt« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos