PagrindinisNaujienos

Naujienos

Paskelbti pirmieji 2019 m. kultūros ir meno projektų finansavimo konkursai

2018 m. rugsėjo 19 d.

Lietuvos kultūros taryba (LKT) paskelbė 2019 metų kultūros ir meno projektų finansavimo konkursus ir kviečia kultūros organizacijas teikti paraiškas į daugiau nei 30 Kultūros rėmimo fondo (KRF) lėšomis finansuojamų kultūros ir meno sričių bei kultūros programų.

Kaip ir kasmet, konkursai skelbiami LR kultūros ministerijai patvirtinus pagrindinį kultūros ir meno projektų finansavimo procesą reglamentuojantį dokumentą – KRF lėšomis finansuojamų projektų teikimo gaires.

2019 m. KRF siekia kiek daugiau nei 19,6 mln. eurų – LKT jau rugsėjo pradžioje paskelbė valstybės stipendijų kultūros ir (ar) meno kūrėjams konkursą (kitais metais stipendijoms skirta 1,6 mln. eurų), o nuo rugsėjo 18 d. laukia organizacijų paraiškų kultūros ir meno projektų konkursuose.

LKT seminarų apie kultūros ir meno projektų finansavimą metu pateiktą medžiagą, šių seminarų vaizdo įrašus, o taip pat informaciją apie LKT seminarus Utenoje (rugsėjo 24 d.), Šiauliuose ir Klaipėdoje (abu vyks rugsėjo 26 d.) rasite LKT naujienoje „LKT Seminarai. Medžiaga ir tolimesnė informacija“.

Paraiškų teikimas ir LKTIS

Lietuvos kultūros taryba taip pat informuoja, kad paraiškos kultūros ir meno sričių bei kultūros programų (išskyrus Tolygios kultūrinės raidos, Strateginio kultūros organizacijų finansavimo, Strateginio tarptautinių renginių finansavimo programose) priimamos tik naudojantis Lietuvos kultūros tarybos elektronine kultūros ir meno projektų valdymo informacine sistema (LKTIS) adresu www.paraiskos.ltkt.lt.

Stengiantis užtikrinti sklandų ir efektyvų LKTIS veikimą, Lietuvos kultūros tarybos administracija prašo kultūros bendruomenės pranešti apie bet kokius pastebėtus naujosios LKTIS techninius nesklandumus.

Tikimės jūsų bendradarbiavimo.

Kilus bet kokiems klausimams, susijusiems su kultūros ir meno projektų teikimu, jų finansavimo sąlygomis, finansuotų projektų administravimu ar LKTIS – į juos atsakyti jums padės LKT sričių ir programų kuratoriai.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos