PagrindinisNaujienos

Naujienos

Ieškome duomenų analitikų

2021 m. spalio 18 d.

Lietuvos kultūros taryba stiprina Stebėsenos ir analizės skyriaus komandą ir ieško duomenų analitikų. Tad norinčiuosius išmėginti duomenų analizės įgūdžius apibendrinant dinamiškus kultūros lauko duomenis ir išskiriant aktualiausias tendencijas kviečiame iki lapkričio 3 d. (imtinai) dalyvauti Lietuvos kultūros tarybos konkurse stebėsenos ir analizės skyriaus vyresniojo analitiko (-ės) pareigoms užimti (darbas pagal darbo sutartį, pareigybės lygis A1).

2017 m. darbą pradėjęs Lietuvos kultūros tarybos Stebėsenos ir analizės skyrius yra atsakingas už kultūros sektoriaus ir Lietuvos kultūros tarybos finansavimo modelio aktualumo analizę, išvadų dėl kultūros politikos modelio tobulinimo rengimą, kultūros srities statistinių duomenų rinkimą, apdorojimą ir pristatymą visuomenei. Pagrindinis šio skyriaus tikslas – vykdyti kultūros ir meno finansavimo sistemos stebėseną, analizuoti kultūros ir meno procesų raidą bei organizuoti ir įgyvendinti kultūros srities tyrimus, prisidedančius prie įrodymais grįsto kultūros politikos formavimo ir įgyvendinimo.

Mes siūlome:

Tikimės, kad pretendentai:

Norintieji dalyvauti konkurse dokumentus turi pateikti per Valstybės tarnybos valdymo informacinės sistemos prašymų teikimo modulį iki š. m. lapkričio 3 d. (imtinai).

Lietuvos kultūros taryba – kultūros politiką įgyvendinanti institucija, įgalinanti kultūros bendruomenės savivaldą, o veikloje besivadovaujanti skaidrumo ir pasitikėjimo principais.Finansuodama kultūros ir meno projektus bei skirdama stipendijas kūrėjams Lietuvos kultūros taryba palaiko kūrybinių menininkų veiklų tęstinumą, skatina inovacijas ir kultūros prieinamumą visuomenei. Nuo Lietuvos kultūros tarybos įkūrimo buvo užregistruota daugiau nei 51 tūkst. paraiškų, finansuota daugiau nei 14 tūkst. projektų, skirta apie 5,3 tūkst. stipendijų.

Daugiau informacijos apie konkursą ir dalyvavimui jame būtinus dokumentus.

 

Papildomos informacijos kreipkitės į:

Gerda Leonavičienė 
Vyresnioji patarėja 
el. paštas gerda.leonaviciene@ltkt.lt
tel.: +370 686 41 072

 « Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos