PagrindinisProjektų finansavimasKonkursai

Konkursai

Menininkų rezidencijos Lietuvoje

Paraiškos priimamos nuo2016 m. rugsėjo 12 d.
Paraiškos priimamos iki2016 m. spalio 7 d.
Kontaktinė informacijaNedas Šideika
Tel. + 370 687 63 988
El. paštas: nedas.sideika@ltkt.lt

Programos tikslas

Skatinti tarpkultūrinį ir tarpsektorinį bendradarbiavimą, sudarant galimybes kultūros ir meno kūrėjams (t. y. suteikiant jiems sąlygas gyventi ir kurti) susipažinti su vietos kultūriniu gyvenimu, bendradarbiauti su kitais kultūros ar meno kūrėjais bei vietos bendruomene. 

Finansuojama veikla

Projektai, sudarantys galimybes Lietuvoje reziduoti ir bendradarbiauti Lietuvos ir užsienio šalių kultūros ar meno kūrėjams, kai vieno kultūros ar meno kūrėjo rezidavimo laikotarpis trunka ne ilgiau kaip 3 mėnesius. 

Veiklos vertinimo prioritetai ir jų balai

1. Projektams, įtraukiantiems įvairių vietos, kurioje yra rezidencija, kartų bendruomenę į reziduojančių kultūros ar meno kūrėjų veiklą ar įgyvendinamus projektus (0-10);
2. Projektams, pristatantiems Lietuvos visuomenei rezidentų sukurtus baigtinius meno ar kultūros kūrinius (0-10). 

Veiklos vertinimo kriterijai ir jų balai

1. Projekto meninė ar kultūrinė vertė (0-30).
2. Projekto sąmatos tikslingumas ir pagrįstumas (0-10).
3. Projekto vadovo patirtis, kvalifikacija ir kiti žmogiškieji ištekliai (kiti projekto įgyvendintojai, bendraorganizatoriai) (0-10).
4. Projekto rėmėjų įsipareigojimai (projekto įgyvendinimui pritraukiamos lėšos iš kitų finansavimo šaltinių: savivaldybių, privačių rėmėjų, užsienio valstybių organizacijų (0-10). 
5. Projektu skatinama partnerystė tarp skirtingų sektorių ir institucijų, tarptautinis bendradarbiavimas (0-20).

Specialieji reikalavimai

Pareiškėjas paraiškoje nurodo rezidencijoje siūlomas gyvenimo ir darbo sąlygas bei numatytas rezidentų atrankos procedūras bei kriterijus. 

Veiklai įgyvendinti numatoma suma 2017 m.

180 000 EUR 

Svarbiausi dokumentai parsisiuntimui:

Programos projekto paraiškos forma (formą pildykite tik parsisiuntę į savo kompiuterį)

Programos projekto sąmatos forma (formą pildykite tik parsisiuntę į savo kompiuterį)

Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairės

Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų programų projektų vertinimo prioritetų ir kriterijų balų aprašas

Kaip pateikti paraišką?

1. Atidžiai perskaitykite viršuje nurodytas šios kultūros programos finansavimo sąlygas.
2. Parsisiųskite ir perskaitykite Lietuvos kultūros tarybos administruojamomis lėšomis finansuojamų projektų teikimo gaires
3. Perskaitę nurodytus dokumentus, įvertinkite, ar Jūs ir Jūsų projektas atitinkate pareiškėjui ir šiai programai keliamus reikalavimus.
4. Jeigu atitinkate visus reikalavimus, prisijunkite prie Lietuvos kultūros tarybos elektroninės kultūros ir meno projektų valdymo sistemos (toliau – LKTIS) adresu paraiskos.ltkt.lt (išskyrus programas „Strateginis tarptautinių renginių finansavimas“, „Strateginis kultūros organizacijų finansavimas“ ir programos „Pilietinis ugdymas ir atminties įprasminimas“ finansuojamą veiklą „Programos „Globali Lietuva“ idėjos sklaida“, kurioms paraiškos teikiamos kvietime nurodytu būdu).
5. Norėdami prisijungti prie LKTIS, visų pirma turėsite atlikti registraciją, o registracijos metu nurodytu el. pašto adresu gavę sėkmingo prisijungimo laišką, prie LKTIS junkitės naudodamiesi Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalu (Elektroniniai valdžios vartai). Pastaba: jei LKTIS jau esate užsiregistravę ankstesnių kvietimų teikti paraiškas metu, pakartotinai registracijos LKTIS atlikti nereikia.
6. Daugiau informacijos, kaip pateikti paraišką ir naudotis LKTIS, rasite LKTIS paspaudę Pagalba.

Reikia pagalbos?

KontaktaiSusisiekite su mumis.
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos