PagrindinisProjektų finansavimasKonkursai

Konkursai

Menas žmogaus gerovei

Paraiškos priimamos nuo2021 m. kovo 31 d.
Paraiškos priimamos iki2021 m. balandžio 29 d.
Kontaktinė informacijaRūta Kriaučiūnaitė-Mincė
Tel. +370 682 94 394
El. paštas: ruta.kriauciunaite@ltkt.lt

Programos tikslas

Skatinti kultūros ir meno organizacijų bendradarbiavimą su visuomeninėmis organizacijomis, didinti kultūros ir sveikatos, kultūros bei socialinės apsaugos sričių sanglaudą tikslingai siekiant teigiamo meno poveikio žmogaus gerovei ir sveikatai.

Finansuojama veikla

1. Pilotiniai projektai, orientuoti į profesionaliojo meno prieinamumą visų kategorijų sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų įstaigose, įtraukiantys į kultūrinę veiklą šių įstaigų teikiamų paslaugų vartotojus bei teikėjus, kuriantys naujus veiklos metodus bei modelius.
2. Socialinės inovacijos per kūrybinius projektus (produktai, paslaugos ir modeliai), kuriančios naujus socialinių santykių ir bendradarbiavimo modelius, taikančios naujas idėjas ir inovatyviai išnaudojančios jau turimus mechanizmus socialinėms problemoms spręsti: gyventojų senėjimas, socialinės atskirties mažinimas ir pan.

Veiklos vertinimo prioritetai ir jų balai

1. Projektas skatina kultūros, sveikatos, socialinės sričių partnerystę (0–15).
2. Projekto veiklose numatytas išsamus projekto poveikio vertinimas (0–25).
3. Projekto veiklose numatyta projekto gerosios praktikos sklaida (0–10).

Veiklos vertinimo kriterijai ir jų balai

1. Projekto socialinis poveikis ir kultūrinė vertė (0–25).
2. Projekto sąmatos tikslingumas ir pagrįstumas (0–10).
3. Projekto vadyba (komanda, jos kompetencija, lėšų pritraukimas, veiklų kalendorius) (0–15).

Galimi pareiškėjai

Juridiniai asmenys registruoti Lietuvoje (išskyrus kitose nei Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų savivaldybėse registruotus juridinius asmenis) arba kitoje ES ar Europos ekonominės erdvės valstybėje narėje.

Kitos sąlygos

Programa nėra skirta įgyvendinti meno terapijos projektus, kurių metu menas naudojamas tik kaip kūrybinis raiškos metodas, siekiant medicininių tikslų (pvz., psichinių sutrikimų, emocinių sutrikimų, organinių sutrikimų gydymui ir būklės gerinimui).

Veiklai įgyvendinti numatoma suma 2021 m.

70 000 Eur.

Svarbiausi dokumentai parsisiuntimui

Projektų teikimo gairės
Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų programų projektų vertinimo prioritetų ir kriterijų balų aprašas


​(norėdami užpildyti ir pateikti paraišką spauskite „Pateikti parašką“)

Kaip pateikti paraišką?

1. Atidžiai perskaitykite viršuje nurodytas šios kultūros programos finansavimo sąlygas.
2. Parsisiųskite ir perskaitykite Lietuvos kultūros tarybos administruojamomis lėšomis finansuojamų projektų teikimo gaires
3. Perskaitę nurodytus dokumentus, įvertinkite, ar Jūs ir Jūsų projektas atitinkate pareiškėjui ir šiai programai keliamus reikalavimus.
4. Jeigu atitinkate visus reikalavimus, prisijunkite prie Lietuvos kultūros tarybos elektroninės kultūros ir meno projektų valdymo sistemos (toliau – LKTIS) adresu paraiskos.ltkt.lt (išskyrus programas „Strateginis tarptautinių renginių finansavimas“, „Strateginis kultūros organizacijų finansavimas“ ir programos „Pilietinis ugdymas ir atminties įprasminimas“ finansuojamą veiklą „Programos „Globali Lietuva“ idėjos sklaida“, kurioms paraiškos teikiamos kvietime nurodytu būdu).
5. Norėdami prisijungti prie LKTIS, visų pirma turėsite atlikti registraciją, o registracijos metu nurodytu el. pašto adresu gavę sėkmingo prisijungimo laišką, prie LKTIS junkitės naudodamiesi Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalu (Elektroniniai valdžios vartai). Pastaba: jei LKTIS jau esate užsiregistravę ankstesnių kvietimų teikti paraiškas metu, pakartotinai registracijos LKTIS atlikti nereikia.
6. Daugiau informacijos, kaip pateikti paraišką ir naudotis LKTIS, rasite LKTIS paspaudę Pagalba.

Reikia pagalbos?

KontaktaiSusisiekite su mumis.
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos