PagrindinisProjektų finansavimasKonkursai

Konkursai

Etninė kultūra ir nematerialus kultūros paveldas

Paraiškos priimamos nuo2021 m. kovo 31 d.
Paraiškos priimamos iki2021 m. balandžio 29 d.
Kontaktinė informacijaLaura Antonovičė
Tel. + 370 620 96 323
El. paštas: laura.antonovice@ltkt.lt

Programos tikslas

Sudaryti sąlygas įgyvendinti veiklas ir projektus, stiprinančius tautinę savimonę, užtikrinančius etninės kultūros ir tautodailės tradicijų tęstinumą ir puoselėjimą, didinančius etninės kultūros sklaidą.

Finansuojamos veiklos

1. Kūrybinės iniciatyvos, skatinančios etninės kultūros ir nematerialaus kultūros paveldo tęstinumą, išsaugojimą, pažinimą bei sklaidą.
2. Nematerialaus kultūros paveldo fiksavimo, išsaugojimo ir tęstinumo veiklos.
3. Tarptautinio bendradarbiavimo ir mainų projektai, dalyvavimas konferencijose, festivaliuose.

Veiklos vertinimo prioritetai ir jų balai

1. Projektams, įtraukiantiems nematerialaus kultūros paveldo fiksavimo, išsaugojimo ir tęstinumo veiklas, esančias UNESCO nematerialaus kultūros paveldo sąrašuose ir (ar) Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvade (0–10).
2. Projektams, prisidedantiems prie gebėjimų stiprinimo bei kompetencijų ugdymo etninės kultūros, tautodailės ir nematerialaus kultūros paveldo srityse (0–10).
3. Projektams, skatinantiems etninės kultūros ir nematerialaus kultūros paveldo įsiliejimą į kitus kultūros sektorius ir (ar) inovacijas. (0-10).

Veiklos vertinimo kriterijai ir jų balai 

1. Projekto meninės ir kultūrinės veiklos kokybė (0–20).
2. Projekto veiklų tęstinumas (0–10).
3. Projekto sąmatos tikslingumas ir pagrįstumas (0–10).
4. Projekto vadyba (komanda, jos kompetencija, lėšų pritraukimas, veiklų kalendorius) (0–10).
5. Projekto veiklų ir rezultatų viešinimas (0–10).
6. Projektas turi aiškų planą, kokiu būdu bus įtraukta tikslinė visuomenės grupė (0–10).

Galimi pareiškėjai

Juridiniai asmenys registruoti Lietuvoje (išskyrus kitose nei Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų savivaldybėse registruotus juridinius asmenis) arba kitoje ES ar Europos ekonominės erdvės valstybėje narėje.

Veiklai įgyvendinti numatoma lėšų suma

100 000 Eur

Svarbiausi dokumentai parsisiuntimui

Projektų teikimo gairės
Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų programų projektų vertinimo prioritetų ir kriterijų balų aprašas


​(norėdami užpildyti ir pateikti paraišką spauskite „Pateikti parašką“)

Kaip pateikti paraišką?

1. Atidžiai perskaitykite viršuje nurodytas šios kultūros programos finansavimo sąlygas.
2. Parsisiųskite ir perskaitykite Lietuvos kultūros tarybos administruojamomis lėšomis finansuojamų projektų teikimo gaires
3. Perskaitę nurodytus dokumentus, įvertinkite, ar Jūs ir Jūsų projektas atitinkate pareiškėjui ir šiai programai keliamus reikalavimus.
4. Jeigu atitinkate visus reikalavimus, prisijunkite prie Lietuvos kultūros tarybos elektroninės kultūros ir meno projektų valdymo sistemos (toliau – LKTIS) adresu paraiskos.ltkt.lt (išskyrus programas „Strateginis mėgėjų meno renginių finansavimas“, „Strateginis tarptautinių renginių finansavimas“, „Strateginis kultūros organizacijų finansavimas“ ir programos „Pilietinis ugdymas ir atminties įprasminimas“ finansuojamą veiklą „Programos „Globali Lietuva“ idėjos sklaida“, kurioms paraiškos teikiamos kvietime nurodytu būdu).
5. Norėdami prisijungti prie LKTIS, visų pirma turėsite atlikti registraciją, o registracijos metu nurodytu el. pašto adresu gavę sėkmingo prisijungimo laišką, prie LKTIS junkitės naudodamiesi Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalu (Elektroniniai valdžios vartai). Pastaba: jei LKTIS jau esate užsiregistravę ankstesnių kvietimų teikti paraiškas metu, pakartotinai registracijos LKTIS atlikti nereikia.
6. Daugiau informacijos, kaip pateikti paraišką ir naudotis LKTIS, rasite LKTIS paspaudę Pagalba.

Reikia pagalbos?

KontaktaiSusisiekite su mumis.
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos