PagrindinisProjektų finansavimasKonkursai

Konkursai

Užsienio menininkų rezidencijos Lietuvoje

Paraiškos priimamos nuo2016 m. vasario 9 d.
Paraiškos priimamos iki2016 m. kovo 14 d.
Kontaktinė informacijaNedas Šideika
Tel. + 370 687 63 988
El. paštas: nedas.sideika@ltkt.lt

Programos tikslas

Sukurti sąlygas tarpkultūriniam ir tarpsektoriniam bendradarbiavimui, sudarant galimybę (t.y. suteikiant gyvenamąjį ir kūrybinį plotą) užsienio kultūros ar meno kūrėjams tam tikrą laiką užsiimti kūryba, susipažinti su vietos kultūriniu gyvenimu, bendradarbiauti su kitais kultūros ar meno kūrėjais bei vietos bendruomene.

Finansuojamos veiklos 

Sudaryti galimybes Lietuvoje reziduoti užsienio šalių kultūros ar meno kūrėjams, kai vieno kultūros ar meno kūrėjo rezidavimo laikotarpis trunka ne ilgiau kaip 3 mėnesius.

Veiklų vertinimo prioritetai ir jų balai

1. įtraukiantiems įvairių vietos, kurioje yra rezidencija, kartų bendruomenę į reziduojančių kultūros ar meno kūrėjų veiklą ar įgyvendinamus projektus (0-10);
2. pristatantiems Lietuvos visuomenei rezidentų sukurtus baigtinius meno ar kultūros produktus (0-10).

Veiklų vertinimo kriterijai ir jų balai

1. Projekto meninė ir kultūrinė vertė (0-40).
2. Projekto sąmatos tikslingumas ir pagrįstumas (0-10).
3. Projekto vadovo patirtis, kvalifikacija ir kiti žmogiškieji ištekliai (kiti projekto įgyvendintojai, bendraorganizatoriai) (0-10).
4. Projekto rėmėjų įsipareigojimai (projekto įgyvendinimui pritraukiamos lėšos iš kitų finansavimo šaltinių: savivaldybių, privačių rėmėjų, užsienio valstybių organizacijų (0-10).
5. Projektu skatinama partnerystė ir bendradarbiavimas tarp skirtingų sektorių ir institucijų (0-10).

Specialieji reikalavimai

Pareiškėjas paraiškoje nurodo rezidencijoje siūlomas gyvenimo ir darbo sąlygas bei numatytas rezidentų atrankos procedūras bei kriterijus. 

Veikloms įgyvendinti numatoma bendra suma 2016 m.

159 500 EUR

Svarbiausi dokumentai parsisiuntimui:

Paraiškos forma (formą pildykite tik parsisiuntę į savo kompiuterį)

Sąmatos prie paraiškos forma (formą pildykite tik parsisiuntę į savo kompiuterį)

Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairės

Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų programų projektų vertinimo prioritetų ir kriterijų balų aprašas

Kaip pateikti paraišką?

1. Atidžiai perskaitykite viršuje nurodytas šios kultūros programos finansavimo sąlygas.
2. Parsisiųskite ir perskaitykite Lietuvos kultūros tarybos administruojamomis lėšomis finansuojamų projektų teikimo gaires
3. Perskaitę nurodytus dokumentus, įvertinkite, ar Jūs ir Jūsų projektas atitinkate pareiškėjui ir šiai programai keliamus reikalavimus.
4. Jeigu atitinkate visus reikalavimus, prisijunkite prie Lietuvos kultūros tarybos elektroninės kultūros ir meno projektų valdymo sistemos (toliau – LKTIS) adresu paraiskos.ltkt.lt (išskyrus programas „Strateginis mėgėjų meno renginių finansavimas“, „Strateginis tarptautinių renginių finansavimas“, „Strateginis kultūros organizacijų finansavimas“ ir programos „Pilietinis ugdymas ir atminties įprasminimas“ finansuojamą veiklą „Programos „Globali Lietuva“ idėjos sklaida“, kurioms paraiškos teikiamos kvietime nurodytu būdu).
5. Norėdami prisijungti prie LKTIS, visų pirma turėsite atlikti registraciją, o registracijos metu nurodytu el. pašto adresu gavę sėkmingo prisijungimo laišką, prie LKTIS junkitės naudodamiesi Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalu (Elektroniniai valdžios vartai). Pastaba: jei LKTIS jau esate užsiregistravę ankstesnių kvietimų teikti paraiškas metu, pakartotinai registracijos LKTIS atlikti nereikia.
6. Daugiau informacijos, kaip pateikti paraišką ir naudotis LKTIS, rasite LKTIS paspaudę Pagalba.

Reikia pagalbos?

KontaktaiSusisiekite su mumis.
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos