PagrindinisProjektų finansavimasKonkursai

Konkursai

Kultūros ar meno srities asociacijų ar skėtinių organizacijų strateginių programų įgyvendinimas

Paraiškos priimamos nuo2016 m. rugsėjo 12 d.
Paraiškos priimamos iki2016 m. spalio 7 d.
Kontaktinė informacijaGreta Šuminė
Tel.
El. paštas:

Finansuojama veikla

Kultūros ar meno srityse veikiančių asociacijų (išskyrus Meno kūrėjų organizacijas, kurioms yra suteiktas meno kūrėjų organizacijų statusas) ir kitų šių sričių skėtinių organizacijų strateginės programos, įgyvendinančios pagrindinius organizacijos veiklos tikslus, numatytus jos įstatuose, ir sudarančios prielaidas nacionalinės kultūros ar meno sklaidai ir tarptautiniam kultūriniam bendradarbiavimui, formuojančios bendrą šalies kultūros ar meno raidą, skatinančios kultūros ar meno kūrėjų mobilumą ir kūrybiškumą, atstovaujančios kultūros ar meno kūrėjų ir kultūros srityje veikiančių juridinių asmenų interesus. 
Asociacijų ir kitų skėtinių organizacijų strateginės programos turi atitikti vieną ar kelias iš šių sąlygų:
1. užtikrinti kultūros ar meno kūrėjų tobulėjimo, nuoseklios kūrybos sklaidos ir viešinimo galimybes;
2. sudaryti sąlygas jaunųjų kultūros ar meno kūrėjų kūrybos sklaidai ir profesiniam meistriškumui plėtoti;
3. realizuoti tarptautinius bei tarpsritinius projektus;
4. dalyvauti tarptautinių profesinių organizacijų ar tinklų veikloje. 

Veiklos vertinimo prioritetas ir jo balas

Programoms, kurios didina kultūros ar meno matomumą visuomenėje, atstovauja kultūros ar meno kūrėjų ar kultūros ar meno srityje veikiančių juridinių asmenų interesus (0-20)

Veiklos vertinimo kriterijai ir jų balai

1. Programoje numatytos strateginės veiklos aktualumas, pagrįstumas, tęstinumas (0-20).
2. Kultūrinė vertė, kūrybiškumas, inovacijos (0-20).
3. Programa skatinamas organizacijos narių profesinis meistriškumas, dalis programos veiklų skirta jauniesiems kūrėjams (0-10). 
4. Programa įgyvendinama bendradarbiaujant su skirtingais sektoriais ir institucijomis (0-10).
5. Projekto sąmatos tikslingumas ir pagrįstumas (0-10).
6. Programos rėmėjų įsipareigojimai (projektų įgyvendinimui pritraukiamos lėšos iš kitų finansavimo šaltinių: savivaldybių, privačių rėmėjų, užsienio valstybių organizacijų (0-10).

Galimi pareiškėjai

Asociacijos, veikiančios ne mažiau nei 3 metus, jungiančios ir atstovaujančios kultūros ar meno kūrėjus ar kultūros ar meno srityje dirbančius darbuotojus. Skėtinės organizacijos, veikiančios ne mažiau nei 3 metus, jungiančios ar atstovaujančios kultūros ar meno srityje veikiančius juridinius asmenis.

Administravimo išlaidos

Iš šios programos dalinį finansavimą gavę juridiniai asmenys administravimo išlaidoms galės skirti iki 60 % lėšų sumos, skirtos projektui įgyvendinti. Tačiau būtina atkreipti dėmesį, kad iš kitų programų ir kultūros bei meno sričių finansuotų projektų administravimo išlaidoms šie juridiniai asmenys galės skirti ne daugiau nei 20 % lėšų sumos, skirtos projektui įgyvendinti.

Veiklai įgyvendinti numatoma suma 2017 m.

300 000 EUR

Svarbiausi dokumentai parsisiuntimui:

Programos projekto paraiškos forma (formą pildykite tik parsisiuntę į savo kompiuterį)

Programos projekto sąmatos forma (formą pildykite tik parsisiuntę į savo kompiuterį)

Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairės

Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų programų projektų vertinimo prioritetų ir kriterijų balų aprašas

Kaip pateikti paraišką?

1. Atidžiai perskaitykite viršuje nurodytas šios kultūros programos finansavimo sąlygas.
2. Parsisiųskite ir perskaitykite Lietuvos kultūros tarybos administruojamomis lėšomis finansuojamų projektų teikimo gaires
3. Perskaitę nurodytus dokumentus, įvertinkite, ar Jūs ir Jūsų projektas atitinkate pareiškėjui ir šiai programai keliamus reikalavimus.
4. Jeigu atitinkate visus reikalavimus, prisijunkite prie Lietuvos kultūros tarybos elektroninės kultūros ir meno projektų valdymo sistemos (toliau – LKTIS) adresu paraiskos.ltkt.lt (išskyrus programas „Strateginis tarptautinių renginių finansavimas“, „Strateginis kultūros organizacijų finansavimas“ ir programos „Pilietinis ugdymas ir atminties įprasminimas“ finansuojamą veiklą „Programos „Globali Lietuva“ idėjos sklaida“, kurioms paraiškos teikiamos kvietime nurodytu būdu).
5. Norėdami prisijungti prie LKTIS, visų pirma turėsite atlikti registraciją, o registracijos metu nurodytu el. pašto adresu gavę sėkmingo prisijungimo laišką, prie LKTIS junkitės naudodamiesi Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalu (Elektroniniai valdžios vartai). Pastaba: jei LKTIS jau esate užsiregistravę ankstesnių kvietimų teikti paraiškas metu, pakartotinai registracijos LKTIS atlikti nereikia.
6. Daugiau informacijos, kaip pateikti paraišką ir naudotis LKTIS, rasite LKTIS paspaudę Pagalba.

Reikia pagalbos?

KontaktaiSusisiekite su mumis.
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos