PagrindinisSlapukų naudojimo politika

Slapukų naudojimo politika

Slapukas yra nedidelis iš raidžių ir skaitmenų sudarytas failas, kurį Jūsų sutikimu mes įrašome į Jūsų naršyklę arba standųjį Jūsų kompiuterio diską. Siekdami skirtingų tikslų, naudojame skirtingus slapukus. Slapukai taip pat padeda mums atskirti Jus nuo kitų interneto svetainės naudotojų, taigi užtikrina malonesnę svetainės naudojimo patirtį ir leidžia tobulinti interneto svetainę.

Dauguma naršyklių leidžia atmesti visus slapukus, o kai kuriose naršyklėse yra galimybė atmesti tik trečiųjų šalių slapukus. Tad Jūs galite pasinaudoti šiomis galimybėmis. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad visų slapukų blokavimas turės neigiamą poveikį Interneto svetainės naudojimui, ir be slapukų Jūs negalėsite naudotis visomis Interneto svetainėje teikiamomis paslaugomis.

Mes naudojame toliau apibūdintus slapukus:

Detalus slapukų aprašymas:

Slapuko pavadinimas

Duomenų tvarkymo tikslas / paskirtis

Sukūrimo momentas

Galiojimo laikas

Slapuko pobūdis (būtinas, analitinis, funkcinis)

cclist

Fiksuoja kliento pasirinkimą dėl cookies

Patvirtinus Cookies pasirinkimą lentelėje

1 metai

Būtinas

_ga [2x]

Registruoja unikalų ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojas naudojasi interneto svetaine, generuoti.

 

2 metai

Analitinis

_gat

Naudojamas „Google Analytics“, kad būtų reguliuojamas užklausų dažnis.

 

1 diena

Analitinis

_gid

Registruoja unikalų ID, kuris naudojamas generuoti statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine.

 

1 diena

analitinis

Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos