PagrindinisProjektų finansavimasKonkursai

Konkursai

Lietuvos kultūros organizacijų dalyvavimas Europos Sąjungos programoje „Kūrybiška Europa 2014–2020“. Paprogramė „Media“

Paraiškos priimamos nuo2017 m. spalio 16 d.
Paraiškos priimamos iki2017 m. lapkričio 13 d.
Kontaktinė informacija
Tel.
El. paštas:

Programos tikslas

Sudaryti sąlygas dalyvauti daugiašaliuose Europos Sąjungos (toliau – ES) programos „Kūrybiška Europa 2014–2020“ paprogramių „Kultūra“ ir „Media“ projektuose. 

Finansuojama veikla

Dalyvavimas Europos Sąjungos programoje „Kūrybiška Europa 2014–2020“ „Media“ paprogramėje.

ES programos „Kūrybiška Europa 2014–2020“ paprogramės „Media“ projektai užsitikrinę finansavimą iš Vaizdo žaidimų vystymo, Kino festivalių, Kino edukacijos, Patekimo į rinkas, Mokymų, Filmų platinimo atrankinės, Europos kūrinių populiarinimo internete finansavimo schemų ir įgyvendinantys visas šias sąlygas:
1. dėl projekto įgyvendinimo yra pasirašyta sutartis su Europos Komisija arba gautas sprendimas iš Europos Komisijos dėl finansavimo veiklai skyrimo;
2. finansavimo paraišką Tarybai teikia Lietuvoje registruoti programos „Kūrybiška Europa 2014–2020“ paprogramės „Media“ projekto vykdytojai ar bendraorganizatoriai.   

Finansavimas skiriamas 2018 m. vykdomoms projekto veikloms.

Veiklos finansavimo intensyvumas

Finansuojama iki 80% Lietuvoje registruoto „Kūrybiška Europa 2014–2020“ paprogramės „Media“ projekto vykdytojo išlaidų (be ES paramos), kuriomis prisidedama prie projekto įgyvendinimo. 

Atsižvelgiant į biudžeto galimybes, visiems pareiškėjams skiriama jų prašoma lėšų suma (atitinkanti 1 ir 2 punktų nuostatas) arba visų pareiškėjų prašomos lėšų sumos sumažinamos vienoda procentine išraiška. Taryba pasilieka teisę keisti paramos dydį pareiškėjams, pateikusiems nepagrįstas projekto sąmatas. 

Kitos sąlygos

1. Kartu su paraiška programos „Kūrybiška Europa 2014–2020“ paprogramės „Media“ projekto vykdytojas privalo pateikti finansavimo sutarties su Europos Komisija dėl projekto įgyvendinimo arba Europos Komisijos sprendimą apie skiriamą finansavimą dėl projekto įgyvendinimo, kuriam prašoma finansavimo, kopiją;
2. Kartu su paraiška programos „Kūrybiška Europa 2014–2020“ paprogramės „Media“ projekto vykdytojas privalo pateikti visų savo vykdomų projekto veiklų išlaidų sąmatą. 

Galimi pareiškėjai

Paraiškas dėl programos „Kūrybiška Europa 2014–2020“ paprogramės „Media“ projektų dalinio finansavimo gali teikti tik juridiniai asmenys, programos „Kūrybiška Europa 2014–2020“ paprogramės „Media“ projektų vykdytojai ar bendraorganizatoriai.   

Veiklai įgyvendinti numatoma suma 2018 m.

150 000 EUR

Konkurso skelbimo datos

2017 m. IV ketvirtis

Svarbiausi dokumentai parsisiuntimui:

Programos projekto paraiškos forma (formą pildykite tik parsisiuntę į savo kompiuterį)

Programos projekto sąmatos forma (formą pildykite tik parsisiuntę į savo kompiuterį)

Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairės

Kaip pateikti paraišką?

1. Atidžiai perskaitykite viršuje nurodytas šios kultūros programos finansavimo sąlygas.
2. Parsisiųskite ir perskaitykite Lietuvos kultūros tarybos administruojamomis lėšomis finansuojamų projektų teikimo gaires
3. Perskaitę nurodytus dokumentus, įvertinkite, ar Jūs ir Jūsų projektas atitinkate pareiškėjui ir šiai programai keliamus reikalavimus.
4. Jeigu atitinkate visus reikalavimus, prisijunkite prie Lietuvos kultūros tarybos elektroninės kultūros ir meno projektų valdymo sistemos (toliau – LKTIS) adresu paraiskos.ltkt.lt (išskyrus programas „Strateginis tarptautinių renginių finansavimas“, „Strateginis kultūros organizacijų finansavimas“ ir programos „Pilietinis ugdymas ir atminties įprasminimas“ finansuojamą veiklą „Programos „Globali Lietuva“ idėjos sklaida“, kurioms paraiškos teikiamos kvietime nurodytu būdu).
5. Norėdami prisijungti prie LKTIS, visų pirma turėsite atlikti registraciją, o registracijos metu nurodytu el. pašto adresu gavę sėkmingo prisijungimo laišką, prie LKTIS junkitės naudodamiesi Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalu (Elektroniniai valdžios vartai). Pastaba: jei LKTIS jau esate užsiregistravę ankstesnių kvietimų teikti paraiškas metu, pakartotinai registracijos LKTIS atlikti nereikia.
6. Daugiau informacijos, kaip pateikti paraišką ir naudotis LKTIS, rasite LKTIS paspaudę Pagalba.

Reikia pagalbos?

KontaktaiSusisiekite su mumis.
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos