PagrindinisProjektų finansavimasKonkursai

Konkursai

Sklaida užsienyje

Paraiškos priimamos nuo2018 m. vasario 1 d.
Paraiškos priimamos iki2018 m. kovo 2 d.
Kontaktinė informacijaRūta Kriaučiūnaitė-Mincė
Tel. +370 682 94 394
El. paštas: ruta.kriauciunaite@ltkt.lt

Programos tikslas

Profesionalios Lietuvos kultūros ir meno pristatymas ir tarptautinių veiklos galimybių didinimas užsienio šalyse, bendradarbiaujant su užsienio šalių kultūros ir meno organizacijomis.

Finansuojamos veiklos

1. Lietuvos kultūros ir meno pristatymai, renginių ciklai (festivaliai, kultūros sezonai arba gastrolės) užsienio valstybėse, bendradarbiaujant su užsienio kultūros ir meno organizacijomis (festivaliais, scenos menų organizacijomis, profesionaliomis agentūromis, muziejais, galerijomis, literatūros namais, bibliotekomis ir kt.), kurių sukauptas simbolinis kapitalas suteikia pristatomiems Lietuvos kultūros ir meno projektams papildomos vertės ir sklaidos galimybių.
2. Užsienio šalių kultūros profesionalų vizitai į Lietuvą, susitikimai su kultūros ir meno įstaigų atstovais ir kūrėjais, kūrinių peržiūros, siekiant juos pristatyti užsienio šalyse.

Veiklų vertinimo kriterijai ir jų balai

1. Projekto atitikimas programos tikslui (0-20).
2. Projekto meninė ar kultūrinė vertė (0-50).
3. Projekto sąmatos tikslingumas ir pagrįstumas (0-10).
4. Projekto vadyba (komanda, jos kompetencija, lėšų pritraukimas, veiklų kalendorius) (0-20).

Kitos sąlygos

Teikiant paraišką dėl finansuojamų veiklų Nr. 1 ir Nr. 2 būtina pateikti su užsienio partneriu (-iais) pasirašytą susitarimo arba ketinimų protokolo kopiją dėl bendradarbiavimo įgyvendinant projektą.
Paraiška gali apimti vieną projektą (renginį arba renginių ciklą vienoje užsienio valstybėje arba renginių ciklą keliose užsienio valstybėse).
Šios programos lėšomis nefinansuojami atlygiai (honorarai), taip pat nefinansuojamas meno produktų sukūrimas, kultūros ir kūrybinių industrijų projektai, mėgėjų meno veikla, kūrybinių rezidencijų projektai. Leidybos projektai finansuojami tik tuo atveju jei jie yra Lietuvos kultūros ir meno pristatymo užsienyje dalis.

Veiklų finansavimo intensyvumas

Didžiausia projekto įgyvendinimui skiriama Fondo lėšų santykinė dalis viso projekto poreikio (veiklų išlaidų) atžvilgiu gali sudaryti iki 80 procentų.

Veikloms įgyvendinti numatoma suma 2018 m. II kvietime

280 000 EUR

Konkurso skelbimo data

2018 m. I ketvirtis

Svarbiausi dokumentai parsisiuntimui:

Programos projekto paraiškos forma (formą pildykite tik parsisiuntę į savo kompiuterį)

Programos projekto sąmatos forma (formą pildykite tik parsisiuntę į savo kompiuterį)

Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairės

Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų programų projektų vertinimo prioritetų ir kriterijų balų aprašas

Kaip pateikti paraišką?

1. Atidžiai perskaitykite viršuje nurodytas šios kultūros programos finansavimo sąlygas.
2. Parsisiųskite ir perskaitykite Lietuvos kultūros tarybos administruojamomis lėšomis finansuojamų projektų teikimo gaires
3. Perskaitę nurodytus dokumentus, įvertinkite, ar Jūs ir Jūsų projektas atitinkate pareiškėjui ir šiai programai keliamus reikalavimus.
4. Jeigu atitinkate visus reikalavimus, prisijunkite prie Lietuvos kultūros tarybos elektroninės kultūros ir meno projektų valdymo sistemos (toliau – LKTIS) adresu paraiskos.ltkt.lt (išskyrus programas „Strateginis tarptautinių renginių finansavimas“, „Strateginis kultūros organizacijų finansavimas“ ir programos „Pilietinis ugdymas ir atminties įprasminimas“ finansuojamą veiklą „Programos „Globali Lietuva“ idėjos sklaida“, kurioms paraiškos teikiamos kvietime nurodytu būdu).
5. Norėdami prisijungti prie LKTIS, visų pirma turėsite atlikti registraciją, o registracijos metu nurodytu el. pašto adresu gavę sėkmingo prisijungimo laišką, prie LKTIS junkitės naudodamiesi Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalu (Elektroniniai valdžios vartai). Pastaba: jei LKTIS jau esate užsiregistravę ankstesnių kvietimų teikti paraiškas metu, pakartotinai registracijos LKTIS atlikti nereikia.
6. Daugiau informacijos, kaip pateikti paraišką ir naudotis LKTIS, rasite LKTIS paspaudę Pagalba.

Reikia pagalbos?

KontaktaiSusisiekite su mumis.
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos